Na pewno wróce (2) Generalnie jestem zadowolony z wizyty, na plus można zaliczyć profesjonalną... szymex Wszystko pięknie! (2) Jestem po 3 wizycie i jest super. Krótki czas oczekiwania, dokładność,... Michał Fajna klinika (2) Polecam klinikę NeoDentis i sympatyczną panią doktor Bożenę Szatan każdemu,... Jacek Weber
DR SZATAN (1) Polecam serdecznie dr Szatan. Profesjonalne podejście do pacjenta, fachowa... Patryk P Wspaniale! Polecam z czystym sumieniem !! (1) Polecam serdecznie dr. Bożenę Szatan. Wyrozumiała, cierpliwa i bardzo... Iwona Kozłowska NeoDentis (1) Od wielu, wielu lat jesteśmy pacjentami Pani Doktor Bożeny Szatan. Bardzo... Anna Gorąco Polecam (1) Bardzo przyjazna atmosfera i co najważniejsze bez bólu i strachu. Marcin Borowiec Kaama - opinia (1) polecam, nie ma problemów z terminami, akurat nie mogłam iść do swojej... Kaama Super (1) Miałam tam niedawno robiona tzw. "kanałówkę", fachowa obsługa i profesjonalne... Weronika Neutralny (1) Plusy: - bardzo dobra jakość usług - kontakt z klientem Minusy: - Pytanie... Neutralny polecam (1) Super gabinet fachowa opieka polecam w 100 procentach R.Nowak stomatolog z psychologicznym podejściem (1) Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wyposażeniem gabinetu ( jest tam nawet... agano Polecam wizytę adaptacyjną dla dzieci (1) Byłam dziś z córką na wizycie adaptacyjnej i jestem BARDZO zadowolona. Pani... Magda Gorąco Polecam! (1) Mój syn ma 10 lat. Oczywiście boi się dentysty. Niestety mleczaki tak mocno... Aga BARDZO POLECAM!!!!! (1) Wszyscy wiemy, że wizyta u stomatologa nie jest dla nas czymś miłym i... Piotr Zdecydowanie Polecam!!!! (1) Od blisko roku jesteśmy z mężem pacjentami dr Katarzyny Szatan, Pani doktor... KP Polecam (1) Gorąco polecam ten gabinet. Obsługa baaaaaaardzo miła. Profesjonalna i... Aga Polecam - wyśmienity gabinet (1) Bardzo podoba mi się gabinet: nowoczesny i przyjemny. Tylko kilka chwil... A. Kot-Wasik pacjentka (1) Profesjonalistka od A do Z. Zagaduje pacjenta tak bardzo ze nawet nie wiemy... g Polecam! (1) Najlepszy dentysta na świecie! Koniec z lękiem i niedoleczonymi zębami. Leczę... Ania