Anna - opinia (1) Polecam, miło, sympatycznie ale przede wszystkim profesjonalnie. Ogromne... Anna Profesjonalna obsługa w gabinecie (1) Jedyny gabinet w Gdyni, w którym wyrwanie zęba jest rzeczywiście bezbolesne,... Adaś74 Polecam!!! (1) Świetne podejście do każdego pacjenta zarówno do dzieci, jak i dla dorosłych.... swiechowicz91
Polecam dr B. Szatan (1) Próbowałam wcześniej domowego wybielania zębów jednak efekt był mizerny.... walczak89 Polecam dr B. Szatan (1) Znalezienie problemu i samo plombowanie bardzo sprawnie i w miarę bezboleśnie... Becia89 Porady (1) Indywidualne podejście do pacjenta i bardzo solidna pomoc jeżeli chodzi o... Mila Leczenie kanałowe (1) Świetnie wykonane leczenie kanałowe zęba. Także bardzo przyjazna atmosfera... Maciek Proteza (1) Miałem nagły przypadek, złamaną protezę od mojego dziadka. Nie wiedziałem co... Witek Dobry dentysta (1) Solidnie wykonana praca i przede wszystkim dobre rozpoznanie sytuacji:) W... Mark super stomatolog :) (1) Mój Krzyś strasznie bał się wizyty u dentysty. Jak tylko przekroczył próg... milena polecam:) (2) Jestem stałym pacjentem Neodentis i mówiąc szczerze nigdy się nie zdarzyło,... Wiktor Polecam (1) Świetni specjaliści! Na pewno nie zmienię kliniki na żadną inną. usunięto mi... Karolina polecam, polecam (1) Najlepsi specjaliści w Gdyni. Usunięto mi w tymmiejscu ósemkę - inne gabinety... Justynka Miejsce idealne dla małych pacjentów! (1) Dzięki Państwu moja Zosia przestała się bać chodzić do dentysty, ślicznie... Marta polecam! (1) Leczenie zębów nie jest przyjemne – tak przynajmniej sądziłem do niedawna –... Marek Super, szczerze polecam! (1) Klinika, w której można zadbać nie tylko o zdrowie swoich zębów, ale również... mayczak Super podejście do dzieci (1) Przychodzę tutaj z moją prawie trzylatką, na pierwszą wizytę poszliśmy tylko... Monia Wizyty u dentysty mogą być fajne (1) I przekonałam się o tym niedawno, choć przecież wiadomo, że każda wizyta... Kwiatek Warto tu leczyć zęby (1) Bez bólu i w przyjemnej atmosferze. Jestem stałą pacjentką i jeszcze nigdy... Karolina klinika stomatologiczna na piątkę! (1) Na pewno nie zmienię kliniki na żadną inną. Pełen profesjonalizm, który idzie... Ada