Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Jak wyżej, szukam opinii o tym zabiegu. Ostatnio byłam na oczyszczaniu buzi i kosmetyczka poleciała mi Neodermę na moją problematyczną cerę ( tłuste T, zaskórniki, blizny po trądziku).
Zastanawiam się czy warto. W zeszłym roku byłam na 4 mikrodermabrazjach, ale szału nie było.
Czy faktycznie przez te 6 dni po neodermie lepiej ludziom się nie pokazywać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

robiłam wieki temu :) bolesne ale chyba najskuteczniejsze ze wszystkich metod, chyba tylko porównywalne sa kwasy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Issa dzięki za odpowiedź, może jeszcze jakaś forumka podzieli się doświadczeniami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Właśnie wykonuje kwasy AHA na cere z różnymi problemami plamy blizny itp zapraszam ala6646@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Witam, Twoja kosmetyczka ma rację,jeśli ostrzega Cię przed planowaniem czegoś wyjściowego po neodermie. Zabieg jest faktycznie skuteczny,ale jest dość drastyczny dla skóry. Nie znam Twojego problemu tak w 100%,ale mikro usuwa raczej to co powstało na skutek jakiegoś problemu skórnego ,a nie sam problem.Stąd podejrzewam niewidoczne efekty po kilku zabiegach mikro.Zdecydowanie bardziej polecam zająć się skórą na zasadzie wyleczenia problemu, a jeśli zostaną jeszcze jakieś dołki potrądzikowe czy ewentualnie delikatnie rozszerzone pory to można wrócić do mikro.Myślę,że neoderma nie zaszkodzi, chociaż proponowałabym coś delikatniejszego,ale tak by przywrócić skórze równowagę w jej gospodarce tłuszczowej, bo jak rozumiem to z tym jest nadal problem.Wówczas pozbędziesz się "tłustego T i zaskórników", a na blizny po trądziku zawsze coś się wymyśli:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

12 października idę z wynikami (hormony) do endokrynologa, zobaczę co lekarz mi powie. Moja skóra nie jest aż tak tragiczna, da się z nią żyć;) Jednakże sporo na niej pozostałości po czasach gdy trądzik był moim głównym problemem.
Postanowię co dalej po wizycie u lekarza.
Dzięki za odp:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Mikrodermabrazja stymuluje fibroblasty (komórki wytwarzające włokna białkowe) do produkcji prawidłowych włokien kolagenu i elastyny, czyli tez likwiduje problemy skórne. Jednak jedna mikrodermabrazja daje efekt "odświżenia" natomiast cała seria (czyli 5-10 zabiegów) a potem podtrzymywanie efektów raz na 3 - 4 tygodnie jest w stanie wyleczyć problemy skórne. Dobrze jest wykupić mikro wraz z ampułką dla danej cery i algami - w wielu gabinetach najtańsza mikro ma w cenie maskę łagodzącą bez ampułki i alg.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

P.S. Mikrodermabrazję wykonują na róznych maszynach.
Jeśli robiłaś ją rok temu tzw. Kombajnem (kilka urzadzeń w jednym kombajnie) to nie dziwię się, że nie było efektów.
Idz tam, gdzie maja osobną maszynę z mikrodermabrazja np Rubica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Nie mówię, że nie było efektów, były owszem, skóra była porządnie odświeżona, gładsza ale rozszerzone pory i zaskórniki zostały, blizny potrądzikowe tylko troszeczkę się spłyciły. Dlatego chciałabym spróbować czegoś innego, stąd ta neoderma, ale wiem, że to zabieg dość inwazyjny i dlatego szukam opinii pań, które przez to przeszły.

Pozdrawiam serdecznie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Jeżeli to to samo co peeling ziołowy, to zdecydowanie polecam. Nic mi nie pomagało, po mechanicznym oczyszczaniu buzię miałam fajną przez 3 tyg. a potem znowu wysyp, szczególnie na żuchwie. Mikro tez nic nie dała. Dopiero po tym peelingu mam porządek na twarzy.
Jeżeli pracujesz to lepiej weź wolne, bo przez pierwsze 2-3 dni masakra. Ja robiłam to w środę i dopiero w następną środę poszłam do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Tak, to peeling ziołowy. Jeśli się zdecyduje to myślałam by zrobić to w czwartek popołudniu, w pt. iść do pracy (nie mam bezpośredniego kontaktu z klientem), pon. wziąć urlop, wtorek do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Robiłam to pół roku temu i z tego co pamiętam to na początku buzia bardzo piecze, wiem,że musiałam całą noc leżeć na plecach, bo jak dotknęłam poduszki to myślałam,że umrę (uczucie jakby 1000 igieł wbijało ci się w twarz).poza tym na początku robi się skorupa na twarzy, a po kilku dniach zaczyna to się łuszczyć, jakbyś posiedziała za długo na słońcu, odchodzą takie płatki.Ja bym sobie tem piątek odpuściła, bo będziesz wykończona:)
Mimo masakrycznego opisu-polecam ten zabieg, bo warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Grubo przesadzone, chyba, że ktoś jest przewrażliwiony na swoim punkcie. Może faktycznie lepiej nie robić tuż przed np. weselem, ale można normalnie funkcjonować bez żadnego dnia wolnego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

najlepiej mi zeszły blizny potrądzikowe laserem ablacyjnym na skwerze kosciuszki w gdyni, - trochę drogo - miałem 3 zabiegi, ale skóra mi odrosła, wyleczył się problem a nie objaw, polecam, wreszcie mogę się golić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Identyczny efekt, a tańszy o połowę jest piling ziołowy Jadwigi, robią go w Beauty na Podwalu w Gdańsku, niedaleko Technikum Łączności.Nie możesz spodziewać się cudów, a tak a propos czy byłaś u dermatologa, bo może on pomoże najbardziej, a potem zabiegi u kosmetyczki - oczyszczanie, mikro czy kwasy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Tak, byłam u dermatologa i to nie jednego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Wcale nie spodziewam się cudów, wiem że moja cera nigdy nie będzie gładka jak pupa niemowlaka.
Wiem też, że nie jest ze mną najgorzej, nie straszę ludzi;)
Po prostu sama się źle z tym czuje.
Jak brałam tab.anty to wszystko było ok, zero krostek, skóra nie była tłusta. Przestałam brać i po pół roku zaczęło się, dlatego najpierw idę do endokrynologa (do którego nie tak łatwo się dostać). Zobaczę co mi powie i wtedy zdecyduje co dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Okazało się, że jednak stan mojej cery związany jest z hormonami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

czy moglabys napisac, jakie leczenie Ci zaproponowano?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Jeszcze nic mi nie zaproponowano, muszę najpierw zrobić jeszcze inne badania, by znaleźć przyczynę zaburzeń hormonalnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/kosmetyka/30-rabatu-na-kosmetyke-i-10-rabatu-na-fryzjerstwo-ogl3094186.html

Czy widziałyście to ogłoszenie? Zastanawiam się czy skorzystać bo to chyba nowy salon, czy ktoraś z Dziewczyn tam była?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Byłam na zabiegu z neodermy w Gdyni u pani Edyty ,zabieg jest drogi ale daje rewelwcyjne efekty! Na zabiegu byłam w środe bo mi kosmetyczka powiedziała ,ze dokładnie w sobote i niedz. będzie schodzić skóra. Dostałam tez do domu na te 4 dni specjalne kosmetyki (gratis).A-ha w cenie jest oczyszczanie które było przed zabiegiem ,polecam!
Tel do salonu "Decleor" 58 6614046
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Jaka jest cena tego zabiegu? Sprawdzałam na stronie salonu ale nie znalazłam tej usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Moja pani kosmetyczka bierze 250 lub 270zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Cześć Monika,

Wczoraj miałam wykonywaną neodermę i twarz ma czerwoną... Chciałam się spytać jak jest z tym złuszczaniem? Niby kosmetyczka mówiła, ale jak ktoś to sam przechodził to jest lepiej poinformowany ;) Z góry dziekuję za odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Ina relacjonuj co się dzieje z Twoją buzią :)
Ja jeszcze przed, ale mam w planach.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Ja moge polecic kwasy na blizny, sama mam ich dośc sporo i jak na razie jedynym zabiegiem który wyraźnie je spłyca i likwiduje to kwasy.

Kiedyś chodziłam do Guerlain w gdyni na Abrahama (super efekt a ceny jak wszędzie)
Potem sie skusiłam na kilka gabinetów bliżej (cena taka sama a efekt do dupy)
i ostatnio byłam ponownie w Guerlain i zaproponowano mi kwasy z mikrodermabrazją, no i jest lepiej, ale wiadomo ze na blizny trzeba mieć kilka zabiegów i to w niedługich odstępach czasu, jeden na 3 mce niewiele zdziała.

Enyłej obsługa rewelacyjna, cera nie jest podrażniona a widać ze pracuje po tym zabiegu (złuszcza się równo i wyrzuca toksyny - ale nie jakos drastycznie - ponieważ od kilku miesiecy uzywam kremu z kwasami AVENE - Triacneal)

No i wysoka jakośc usługi ogolnie, bez porównania z innymi salonami. Cieszy mnie tez ze Panie tam pracujące nie rzucają od razu na twarz nie wiadomo jakiej mocy ryzykując podrażnienia. To jest ważne bo każdy ma inaczej reagującą skórę na takie zabiegi.

czas trwania 1 godzina
relaks 10/10
pieczenie z kwasami do wytrzymania 5/10
mikrodermabrazja dosc przyjemne drapanie
super maska po zabiegu + nawilzenie skóry + lekki fluid na wyjscie na zyczenie

zapłaciłam 180 zł za zabieg łączony

sie rozpisałam... ale dodam, że stosowanie kremu z kwasami bardzo poprawiło mi skórę juz po kilku dniach stosowania, i fajnie przygotowuje ją potem na przeróżne zabiegi, tylko trzeba pilnowac filtrów bo o przebarwienia łatwo przy kwasach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

złuszczanie zalezy od mocy zabiegu, czasem jest lekkie i krótkie, czasem strasznie długie (kilka tygodni) i powoduje podraznienia. NIe wolno zrywac i szorowac skórek, używaj kremów kojących i nie zatykających porów, ja sobiscie polecam kremy Avene bo są naprawde skuteczne i delikatne.

najlepiej za dużo nie dotykaj twarzy, minimum kosmetyków i dodatkowego podrażniania. Pamietaj ze uszkodzenia czy przebarwienia które teraz powstana beda trudne do usunięcia. Wiec krem z filtrem minimum 40 dobrej firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Zgadzam się AVENE - Triacneal fajny jest na cerę po przejściach, stosuje go tylko na noc.

Na razie walczę z hormonami, które są winowajcami kiepskiego stanu mojej cery, później coś trzeba będzie zrobić z buzią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Po neodermie teraz mam twardą skorupkę na twarzy. Już pojawiło się łuszczenie w okolicach brody i delikatnie na skroniach. Czekam na dalsze efekty i mam nadzieje, że będą szybkie. Sylwia, walczysz z trądzikiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Tak, odstawiłam tabletki anty i się zaczęło. Zawsze miałam jakieś zaskórniki, ale to co dzieje się teraz na mojej buzi nie jest normalne, źle się z tym czuje. Na razie reguluje hormony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Sylwia, zwróc tez uwage czy to nie jest od stresu, ja miałam problemy nie tyle z pryszczami to rankami (jak to pani w salonie okresliła nadżerkami, które sie nie goiły miesiacami i pozostawiły szerokie dołki)

Brałam IZOTEK i nic mi nie dał, pozatym ze rozwalił mi wątrobę, brałam piguły i nic itp, uciełam sytuacje silnie stresujące, zaczełam sie wysypiać po 8h i to w normalnych godzinach i problem ustąpił sam z siebie o 95%.

NIe znam sie dokładnie ale wiem ze w stresie wydziela sie kortyzol, czy cos takiego i strasznie źle wpływa na komórki i inne hormony, i niektórym wydziela sie tego za duzo, może warto to sprawdzić.

bo leczenie objawów bez wyleczenia przyczyn to walka z wiatrakami i męczenie skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Chaberek właśnie dlatego najpierw reguluje hormony. Mam za dużo androgenów. Co do stresu to się zgadzam, jak się bardzo mocno zdenerwuje/zestresuje to na czole i brodzie wyłażą wręcz guzy.
Ogólnie prowadzę mało stresujący tryb życia, więc nie jest tak źle :P

Ina jak tam buzia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Powiem tylko, że cała się łuszczy. Skóra schodzi i nie można się nikomu pokazać. Jeśli masz trądzik i planujesz neoderme to radze posiedzieć w domu 3, 4 dni, bo bo oczyszczaniu zostają na miejscu pryszczy i zaskróników mała strupy i same muszą zejść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

ile kosztuje taki zabieg neodermy? gdzie w gdańsku polecacie jego wykonanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

podbijam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

koszt to okolo 300 zł. zalezy jaki gabinet. niewiem gdzie w Gdansku wiem ze w Gdyni w Studio Body
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Miałam to sobie zrobić tu http://www.trojmiasto.pl/Gabinet-Kosmetyki-GOSIA-o18017.html ale na razie muszę przełożyć na dalszy termin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Zapraszam do Gabinetu Kosmetycznego Kashmir Spa. Pracujemy na firmie Mediderma/Sesderma peelingi chemiczne wysoko stęzone. Drogie klientki i forumowiczki nie bojmy sie złuszczanie, gdyz zaden zabieg nie da nam tak dobrych i szybkich efektów. Tu skupiamy sie na danym problemie jak: tradzik, zmarszczki, przebarwienia, blizny potradzikowe itp. We wrzesien i pazdzierniku mamy promocje w serii kazdy zabieg kosztuje 150 zł i 5ty jest -50%. Zachecam wejsc na facebook'a Kashmir Spa (nowosci, promocje, opisy zabiegów)
Pozrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Cena zabiegu ok 200 zł. Kwasy kurcze miałam i nic nie dawały, coś niewiele zmniejszyły i na tym był koniec :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Cześć, robiłam już kilka głębokich peelingów w róznych gabinetach. Mam problematyczną skórę z rozszerzonymi porami. Szczerze powiem że najlepszy choć nieprzyjemny był zabieg Neodermy. Dlaczego? Duży efekt rozjaśnienia przebarwień po pryszczach :) i mniejsze pory i co najważniejsze jest to jedyny peeling głeboki,który ma równocześnie działanie antybakteryjne i można go wykonać nawet na stany zapalne i grudki !!! Polecam go bardzo ,wystarczy 1-2 zabiegi. Wykonywałam go u doświadczonej kosmetyczki z Gdyni, Edyty Rybickiej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Ja tez polecam panią Edytkę! Robiłam już dwie neodermy u niej i jestem zachwycona efektami. Nie jest to najprzyjemniejszy i najtańszy zabieg i radzę zrobić po nim sobie ok 5 dni wolnego od pracy (skóra jest najpierw opuchnięta i czerwona, a później mocno się łuszczy) ale efekty są extra!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

neoderma jest super ale upewnij sie ze kosmetyczka uzyje pelnej ilosci ziol i zrobi ci ten zabieg poprawnie. moja pierwsza neoderma byla super pozniej poszedlem do innej kosmetyczki i laska uzyla tylko odrobine ziol wiec zluszczenia nie bylo prawie wcale. pamietaj o tym ze w cene zabiegu powinne byc wliczone maska po zabiegu oraz probki kosmetykow ktore masz uzywac przez 3 dni !!! jak ci tego nie dadza do zabiegu to sobie odpusc bo kosmetyczka jest po prostu oszustem zabieg neodermy to 300 nie plac wiecej !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

witam
chciałabym się podzielić swoim niewielkim doświadczeniem z peelingiem cypryjskim. Mam mnóstwo blizn po trądziku, rozszerzone pory, zaskórniki, gdzieniegdzie małe pryszcze, i praktycznie non stop świecącą cerę. Jestem w trakcie drugiego peelingu,odstęp między pierwszym a drugim u mnie to równy miesiąc. Zabieg jest bolesny, teraz za drugim razem był jeszcze bardziej bolesny, może dlatego że był nakładany na nową skóre, za pierwszym razem wytrzymałam 8 min, a teraz 6min ;) ogólnie mi kosmetyczka powiedziała że do 10 min powinno się tak masować. Skóra schodzi bardzo, za pierwszym razem schodziła mi płatami, w miejscach gdzie najbardziej mi "szorowała" dlatego w miejscach gdzie mi mniej schodziła (tj. czoło,nos) teraz powiedzialam żeby wiecej w tych partiach wyszorować i juz widze efekty tego :) po pierwszym razie zauważym rozświetlenie cery, poza tym reszta wszystko po staremu, aha miałam duży wysyp pryszczy, ale to dobrze :) teraz już widzę że takiego nie będzie. Teraz za drugim razem schodzi mi równie intensywnie ale mniejszymi płatkami. Prawdą jest że trzeba siedzieć w domu i sie ludziom nie pokazywać :) ja jestem pełna optymizmu dla tego peelingu, wiadomo że należy zrobić kilka zabiegów jeżeli chce się "ruszyć" te blizny :) mieszkam w okolicach Przemyśla, za zabieg płacę 300zł w tym jest najpierw oczyszczanie + peeleng+maska+ kosmetyki do domu, poza tym moja kosmetyczka daje mi jeszcze próbki różnych innych kosmetyków np. bioderma,talgo itp. bo to co jest do stosowania po zabiegu to starcza na góra 4-5 dni, a stosuje się rano i wieczorem. Kolejny 3 peeling przewiduje już na wrzesień, czyli za 2,5 miesiaca. Plusem jest to że jak już skóra dojdzie do siebie to można się opalać, teraz gdzie zaczyna się lato to duży plus :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama sobie robię peeling Thlasso HB - wystarczy i robi różnicę.
Nie mam przy nim żadnych problemów, chroni cerę, ujędrnia, robi się ona zdrowsza, ładniejsza, pozytywnie odmieniona. Sama doskonale wiem, ile się na nią napracowałam. Ale aktualnie wygląda to naprawdę super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hildegard Braukmann ma fajny peeling o nazwie Thalasso - powinno się wam udać z jego pomocą uzyskać fajną zmianę na plus.
Kluczowe jest pilnowanie podstaw związanych z wyglądem cery.
Wtedy można w krótkim czasie uzyskać coś fajnego, ale nic od razu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Neoderma, czy któraś z Was to sobie zrobiła?

Robiłam ostatnio i bardzo polecam. Miałam duży gruszkowaty trądzik. Trądzik się skończył a dziury zostały ogromne. Robiłam kwasy, laser i powiedzmy ze 2/4 zeszło a reszta nie.. dziury w skórze nadal. Polecono mi neoderme i naprswde po jednym zabiegu dziury były płytsze! Po wakacjach będę szła na kolejne zabiegi. Nie wiem ile czasu utrzyma się taki efekt ale mam nadzieje ze długo. Robiłam ten zabieg w wersji strong wiec 5 dni z domu nie wychodziłam, a już w 6 szlam do pracy. 2 pierwsze dni wyglądałam jak przypalona żelazkiem, 2 kolejne było złuszczanie. W ostatnim usuwałem ostatni martwy naskórek wklepując tony kremu, żeby wyglądać jak człowiek. I na 6 dzień wszystko super. Warto się przemęczyć mimo iż tego noe wspominam dobrze :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

Dobrej jakości ubrania (21 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...