Polecam w 1oo% (1) Współpraca z takim biurem to przyjemność, niestety w dzisiejszych czasach... Jarek Sprzedaż w dwa tygodnie! (1) Chciałam tą droga pochwalić moich sąsiadów z Żabianki, którzy sprzedali moje... Pani Bogusia Pod każdym względem same plusy !!!! (1) Przy pomocy tego biura sprzedałam mieszkanie w 2 tygodnie !!!! Wszystkie... Małgosia
Świetne biuro!!! (1) Chciałbym przede wszystkim podziękowac Pani Annie Szewczyk , mało , że to... stały klient Bardzo OK (1) Dziękuję bardzo przemiłęj Pani Oli z Biura Neptun !!! Niejako "za rączkę"... Dariusz Super (1) Bardzo polecam uslugi biura Neptun!!!Mila obsługa,zawsze mozna liczyc na ich... biardyk Biuro godne polecenia... (1) Kupiłam mieszkanie z biura Neptun. Wszystko ok. Polecam. Maria ZAKUP WARSZTATU (1) Pomogli w znalezieniu atrakcyjnego lokalu przemysłowego - po roku czasu... Jarek Profesjonaliści (1) Kupiłem z firmą Neptun 5 mieszkań i polecam każdemu to biuro. Wzorowa... Marek Naprawdę przyjazne biuro (1) Polecam każdemu to biuro. Sprawnie załatwili transakcję i nie zdarli ze mnie :) Mirek