Karaś - ocena (1) Konkretnie bez ściemy i w terminie... Moim zdaniem w Trójmieście nr. 1!!!... Karaś Pomoc zdalna (1) Doskonali fachowcy z ogromną wiedzą, błyskawicznie rozwiązują problemy łącząc... Magdalena Łabędzka konfiguracja programu Płatnik (2) nierozwiązywalny dla zwykłego użytkownika i pomocy technicznej ZUS problem z... Zdzisław Wylężek
Konfiguracja programu Symfonia (1) Polecam z pełną odpowiedzialnością, miałem kilku informatyków, którzy... Adam pilna pomoc (1) Bardzo pomocna ekipa. Pomogli mi przy pisaniu książki, wszystko jasno... Wika Konfiguracja programu płatnik (1) Bardzo polecam wszystkim którzy cenią sobie profesjonalizm. Pan informatyk... Agnieszka Szybko i konkretnie (1) Laptop oddałem rano do naprawy, w ciągu dnia otrzymałem telefon z opisem... Wojtek Wymiana zawiasów w laptopie (1) Bardzo dobrze wykonana usługa, za jednym zamachem wyczyszczone tez... Agnieszka Fachowcy na 100 % (1) Witam, Chciałabym bardzo polecić Firmę Netservice, oddałam do naprawy... Kinga Rewelacja polecam wszystkim !!!!! (1) W 100 % polecam Firmę Netservice a w szczególności serwis laptopów ponieważ z... Olek Bardzo polecam (1) Kompetentni, rzeczowi, profesjonalni. Atrakcyjne ceny, miła obsługa. Z usług... Maria Szczerze polecam (1) Bardzo polecam tę Firmę, miła obsługa, profesjonalna podejście do naprawy .... Robert Profesjonalnie odzyskane dane (1) Po awarii komputera w sekretariacie ( nie uruchamiał się ) oddaliśmy go do... Ewelina Bardzo polecam (1) Polecam usługi tego serwisu, bardzo miły kontakt na bieżąco informacja, co... Anka Szybko i sprawnie - polecam (1) Komputer chodził fatalnie, bardzo wolno i się wieszał. Postanowiłam oddać do... Monika Bardzo polecam (1) Oddałem laptopa z uszkodzoną matrycą. Następnego dnia był do odbioru w pełni... Ryszard PROFESJONALNIE - TANIO - SZYBKO (1) Jestem zachwycona obsługą tego serwisu. Uszkodzonego laptopa oddałam w... OLA Chcesz tanio i dobrze naprawić komputer? Netservice Ci pomoże. (1) Miła, rzetelna obsługa. Rzeczowa i rzetelna wycena, stały kontakt... Ryszard