New Look

Fotografowanie

Gdańsk, Jana Matejki 8

miło, szybko i profesjonalnie (1) Usługę zdjęć do dowodu osobistego wykonywałam w tym salonie kilkukrotnie, raz... Hania To jakiś dobry dowcip (1) Zakupiłam sesję fotograficzną na grouponie i to był mój ostatni raz kiedy... nenka porażka (1) niestety nie mogę wydać pozytywnej opinii, ponieważ zdjęcia komunijne wyszły... ja
Stała klientka (1) Napiszę krótko, korzystałam z usług New Look i będę korzystać bo byłam... K. Baj brak kompetencji (2) Brak kompetencji i przede wszystkim umiejętności w fotografowaniu grupy... niezadowolona NIE POLECAM (2) Totalny brak kompetencji i umiejętności.Brak dotrzymywania terminów i... wioolinka Nie ma umowy - nie można się czepiać (2) Nagłówek mówi wszystko, termin ustalany na kalendarz i zaliczkę, a później... Misi 12 zł zamiast 25 zł za 4 zdjęcia do dokumentów - zakupy grupowe (2) Bardzooo słaba jakość zdjęć o wycinaniu/docinaniu nie bede mówił...bo... jaoga Zakupy grupowe - kupon zniżkowy (2) Ja również korzystałam z zakupów grupowych. Co do jakości zdjęć to nie mam za... Ola