Klinika Weterynaryjna

Weterynarze

Gdynia, Chwaszczyńska 22

D. Modzelewska - ocena (1) W drugiej dobie po zabiegu dostałam informację że nasz kot Borysio może wyjść... D. Modzelewska Maksymilian Dura - ocena (1) Serdeczne podziękowania dla całego zespołu Kliniki Edina w Gdyni na Karwinach... Maksymilian Dura Magda - ocena (1) Mój pies wrocil z dalekiej podróży... Ogromne podziękowania dla lekarzy i... Magda
Aneta - ocena (1) Córka była z psem z biegunom w święta naciągnęli na 1000 zł ! Zlecają mące... Aneta Natalia - ocena (1) Nie polecam. Odebrałam pieska w gorszym stanie niż przywiozłam, nie mówiąc... Natalia Karolina - ocena (1) Bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę wszystkim specjalistom kliniki a w... Karolina Beata Grochowska - opinia (1) Najlepszy chirurg Magdalena Majchrzak, byłam z kotem wcześniej u trzech... Beata Grochowska Malgorzata - opinia (1) Bardzo fachowa i szybka pomoc dla naszego 17 miesiecznego kundelka, u ktorego... Malgorzata Magdalena - opinia (1) Przyjazne miejsce dla kotów (osobna poczekalnia i dedykowany gabinet),... Magdalena Kar - opinia (1) Nie mogę polecić tego miejsca. Miesiąc temu nasz kot miał wykonane echo serca... Kar Kat - opinia (1) Juz wiem skąd takie opinie w internecie. Ostatni raz skorzystałam z usług... Kat Marta - opinia (1) Najlepszy gabinet weterynaryjny, do jakiego trafiłam. Lekarz zrobił... Marta