Nie dokończona inwestycja - chabrowe wzgórze !!

Temat dostępny też na forum: Kowale
Ogólnie dramat. inwestycja niedokończona, stan zieleni i zagospodarowania części wspólnych - brak , wszędzie pozostałości po budowie, glina zamiast ziemi, susza, sadzenie krzewów (na sztuke) oby coś było, niegospodarność, żadnych informacji dla lokatorów na zgłaszające się nagminnie problemy do dewelopera. Generalny wykonawca ogłosił upadłość - teraz się zaczęły schody!! klatki schodowe wykończone w stylu lat 80 tych. (brakuje tylko lamperi) nie dokończony plac zabaw dla dzieci a tak naprawdę jego brak!!!
sam tu kupiłem mieszkanie i jestem bardzo zawiedziony !! może telewizja pomoże i coś się ruszy z miejsca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie dokończona inwestycja - chabrowe wzgórze !!

Współczuję Wam. Dobrze, że tam nie kupiłem tylko na Cytrusowym. Jak mocno słychać u Was dźwięk pojazdów z obwodnicy? Czy bezpiecznie jest na placu zabaw tuż obok bariery bezpieczeństwa obwodnicy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie dokończona inwestycja - chabrowe wzgórze !!

Bezpiecznie tylko że to nie jest dobrze wyposażony plac zabaw bieda z nędzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie dokończona inwestycja - chabrowe wzgórze !!

chyba tv trwam. i rozaniec odmow pod biurem sprzedazy codzienie o 17. alleuja i do przodu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie dokończona inwestycja - chabrowe wzgórze !!

Chyba sie wystraszyli tej twojej tv bo od rana pielą zamiatają i podlewają zieleń.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie dokończona inwestycja - chabrowe wzgórze !!

Jakie problemy dewelopera? Dlaczego nie mozna zmienic zarządcy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie dokończona inwestycja - chabrowe wzgórze !!

Wstyd !!! Myślałem, że Polnord lepszym jest deweloperem....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aha, to widzę, że na bogato. I nikt od nich, z Polnordu, się nie interesuje sytuacją? Z czasem na pewno będzie lepiej, gorzej nie będzie. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie dokończona inwestycja - chabrowe wzgórze !!

Oszuści polnord !! Przed zakupem mieszkania obiecywali co to nie będzie i jak... wzięli kasę stan osiedla jak i budynków to dramat.. rozkopy zamiast trawy, przepompownia słaba, ciągle wyje, domofony nie działają można wymieniać i wymieniać. A najgorsze jest to, że administrator osiedla CHW jest powiązany z Polnordem i krzywdy nie da zrobić.. Usterki jak były tak do tej pory są pomimo wielu powiadomień do administratora. polnord - nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja siostra mieszka w ich warszawskiej inwestycji i nigdy nie narzekała. Nie wiem skąd ta opinia, z tego co wiem to u niej nie było jakichś spektakularnych opóźnień.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...