Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74) Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania... rychu SGJ Deweloper Pępowo (30) Cześć, czy ktoś kupił domek na os. Chabrowe Wzgórze lub Osada? Może ktoś z... Marta Chabrowe Wzgorze ul Zeusa 38 (1) WItam! Kto obsluguje teraz Chabrowe Wzgorze? Dzownilem na infolinie i... Krzysiek
Cytrusowe (3) Kupiłem od Eurostyl mieszkanie 4 lata temu w Kowalach. Wszyscy się ze mnie... Karol Chabrowe wzgorze (2) Witam.Czy ktoś może powiedzieć mi coś o domamch wybudowanych przez Sgj,... Xdd Chabrowe Wzgórze (56) Kowale znajdują się w zasięgu komunikacji miejskiej Gdańska. Lokalizacja... trojmiasto.pl Nie dokończona inwestycja - chabrowe wzgórze !! (10) Ogólnie dramat. inwestycja niedokończona, stan zieleni i zagospodarowania... MARKOZL Grupa na Facebooku (4) Witam wszystkich aktualnych i przyszłych lokatorów osiedla Chabrowe Wzgórze i... Crowbar84 Czynsz, opłaty Chabrowe Wzgórze (25) Cześć wszystkim. Czy możecie mi napisać ile płacicie za czynsz do... Zainteresowany kupnem Chabrowe Wzgórze zdjęcia mieszkań :) (29) Witam i zapraszam do udostępniania zdjęć (linków oczywiście) wszelakich i z... Crowbar Chabrowe Wzgórze - Kowale (23) Witam wszystkich. Mieszkam w Gdańsku i z mężem myślimy o kupnie mieszkania w... TamTamA Chabrowe Wzgórze (4) Czyżby inwestycja zagrożona? Mieszkania nie sprzedają się. Co dalej? Budyń Pozwolenie na budowę (9) Witam dowiedziałem się że deweloper polnord ma cofnięte pozwolenie na budowę... Bartek Chabrowe Wzgórze jak się mieszka? (3) Jak mieszka się na Osiedlu Chabrowe Wzgórze? Jestem zainteresowany kupnem... Bill0956 Używane czy od developera (60) Hej, moja córka wybiera się na studia i chciałbym kupić jej mieszkanie, żeby... olek-maly