Nie jest tak źle :)

Miałem podobne opinie do tych negatywnych które tutaj przeważają. Przez pół roku stałem w kolejkach żeby pogadać i złożyć podpis :( Jednak po pół roku zostałem skierowany na kurs prawa jazdy kat. C :) Dostaje dodatkowo jakieś stypendium z powodu podjęcia kursu dłuższego niż 150 godzin, darmowe miałem również badania lekarskie i przejazdy komunikacją miejską. Jestem bardzo zadowolony że mnie skierowano na ten kurs. Niedługo mam egzamin i już mam przygotowane CV żeby składać do firm transportowych, hurtowni itd. :) Nie mogę też powiedzieć złego słowa o pracownikach PUP starają się pomagać ludziom jak mogą a przy takich ilościach ludzi czasami nie jest to łatwe. Wszystkim poszukującym życzę cierpliwości, niewypisywania pochopnych komentarzy i znalezienia wymarzonej pracy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nie jest tak źle :)

Jak jesteś takim optymistą to przychodź do PUPu i zarażaj innych swoim optymizmem, może zaczną Ci za to płacić hahaha Oby mina Ci nie zrzedła i nie zabrakło optymizmu jak złożysz do firm transportowych czy hurtowni 150 CV i nikt nie zaprosi Ciebie na rozmowę o pracę. Tak się stało z moim znajomym i jak tu być optymistą? Życzę niezachwianej wiary w ludzi i dalszego optymizmu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nie jest tak źle :)

ale to chyba nie jest wina pracowników pup, że firmy nie chca zatrudniac pracownikow...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nie jest tak źle :)

A może sama jesteś pracownikiem Urzędu? Bo jakoś nie widzę innych zadowolonych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie jest tak źle :)

Najlepsze jest to że ludziom nie pasuje urząd, pracodawcy, praca i tak można jeszcze długo wymieniać...zawsze wyszukuja arugmenty aby tylko nie zobaczyć winy w sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0