Gdański Urząd Pracy

Urzędy pracy

Gdańsk, Lastadia 41

ten urząd istnieje tylko teoretycznie. (1) Podobnie jak wszystko w tym kraju. Bezrobocia nie ma, kilkadziesiąt pan na... Marcin Rejestracja (1) Sytuacja zmusiła mnie do rejestracji jako bezrobotna. Pani która mnie... K.S. Uwaga na oferty pracy proponowane przez ten urząd (1) Żądajcie pełnego opisu stanowiska pracy łącznie z zakresem obowiązków, a... majster budowlaniec
Pomoc Pani kierownik Sylwii Dymnickiej -dziękuje! (1) Chciałam bardzo podziękować Pani Sylwii Dymnickiej za pomoc i szeroka wiedzę... Karolina Dramat! (3) Doradcy bezrobotnego nie mają pojęcia o prowadzonych szkoleniach przez PUP.... Bezrobotny godziny otwarcia (1) Otwarty od 7:30 ale do 8:00 nic nie załatwisz, możesz jedynie skorzystać z... robert Paranoja (1) Na pierwszym spotkaniu grupowym, wszytsko jest piękne i kolorowe. Potem u... Olga Lenie i pasożyty (1) Takiego dziadowstwa nie było jak pamiętam nigdy, poniżenie i lekceważenie... Bezrobotny od 2 lat Ogólnie kulturalnie, ale nie do końca szanują czas i przekazują pełne informacje. (1) Niby wszystko dobrze, ale doradca klienta zostawia samopas. Pracy poszukuje... Karolina Pierwsze wrażenie- bdb (1) Zarejestrowałam się w urzędzie miesiąc temu. To moja pierwsza rejestracja od... Klientka informacja telefoniczna (1) dzisiaj dzwoniłam do UP po informację celem zarejestrowania się jako... Jadwiga Tragedia (1) Pani ma przerwę więc nie ma czasu minuty aby wydać oświadczenie. Beata Odpychający i nieprzydatny urząd (2) Osoby pracujące w Gdańskim Urzędzie Pracy są tak samo niemiłe i nieżyczliwe... Bezrobotny Opinia o Urzędzie Pracy Gdańsk (1) Obsługa na przyzwoitym poziome bez urazy dla Pań tam pracujących. Nie bylem w... J.B. Brak przeszkolenia pracowników Urzędu Pracy (4) Paniom z Kancelarii przydałoby się szkolenie z zakresu profesjonalnej obsługi... magda PATOLOGIA (11) Zdawałoby się że przychodząc do urzędu pracy wkraczamy na włości pań tam... Polin pracownicy w urzedzie niedouczeni o kodeksie (5) byłam w urzedzie prosic o sprostowanie, ponieważ w moje dane infomacyjne... paulina Oferty pracy dla biegle władajacych językiem ukrainskim (1) Jak w tytule . Moze warto sie zainteresować jaka fikcja towarzyszy ogloszeniom. Ja brak slow (1) brak fachowosci ludzie pracujacy w urzedzie pracuja chyba za kare ADRIANNA SKANDAL (2) Od paru dni próbuję dostać się do Urzędu, żeby się zarejestrować. Przez... Bezrobotny