Gdański Urząd Pracy

Urzędy pracy

Gdańsk, Lastadia 41

Jaaa - opinia (1) obsługa super jak dla mnie tyle ze nie zapytałam sie ile godzin będe... Jaaa zadowolony (1) Pozdrawiam miłą Panią ze stanowiska nr 5 i 4. dziękuję za zaangażowanie i... Magdalena zadowolony (1) Miałem problem z transferem zasiłku z Irlandii,mimo że urząd wysłał moje... Lech Dziedzic
relikt PRL-u (1) Ten PUP to jakis relikt PRL-u!!! Obsluga niemila, merytoryczna pomoc zadna,... kumak Dostęp do informacji (3) Próbowałam odnaleźć godziny pracy PUP w Gdańsku na ich stronie internetowej.... GINA.K. porażka i bezczelne baby (2) Podobnie jak większość - jestem po studiach...Nie oczekiwałam, że potencjalni... Aga Powinni sie usamodzielnić (1) Pieniądze z naszych danin idą na nikomu niepotrzebną biurokracje. wałęsa MASAKRA !!! BRAK WIEDZY PRACOWNIKÓW !!! (4) Trafiłam do urzędu gdyż dłuższy czas nie mogłam znaleźć pracy w swoim... Miuriel bardzo zadowolony pracodawca (3) jestem bardzo zadowolona z działalności PUP w Gdańsku. Panie bardzo pomocne,... zadolony pracodawca zadowolona - opinia (1) Panie pracujące w Urzędzie Pracy udzieliły mi fachowej odpowiedzi na... zadowolona pup gdansk (4) przy zarejestrowaniu chcą oryginał świadectwa szkolnego sprzed 35lat kopia z... dan PUP (2) Zarejestrowałam się w PUP niedawno i uważam, że cały ten urząd to jedna... internautka masakra..!!! (3) To co tam ludzie robią z bezrobotnymi to jest skandal! oni chyba nigdy nie... człowiek Katastrofa (1) Kobiety siedzace na portalach jak nasza klasa, facebook, niedouczone, niemile... Gregor wstyd powinien w koncu przeczytac too ktos, kto moze zamknac tez "burdel"! (3) jestem magisterem pedagogiki od wakacji 2010, skonczylam rowniez wczesna... jestesmy daleko za krajami 3swia szkolenia kursy (3) dostałem dzisiaj informacje w pup innym niz w trójmieście, ze mogę iść na... koles makabra! (1) To co tam ludzie robią z bezrobotnymi to jest skandal! oni chyba nigdy nie... blabla Cała Prawda o Urzędzie Pracy w Gdańsku (1) Pani zajmujaca sie obsluga porejestracyjna posiada ogromne braki w wiedzy Nie... Mgr NiC TYLKO PLAKAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) ten urzad to jedna wielka porazka....nikt tam sie nie przejmuje... MAL PUP (1) Nigdy nie zapomnę słów mojej "opekunki" która na pierwszym spotkaniu... Agnese