Gdański Urząd Pracy

Urzędy pracy

Gdańsk, Lastadia 41

jakie państwo taki Urząd (1) Nie odbierają telefonów spychologia i cwaniactwo. Urząd pracy jest chyba... piotr wkurzony (1) dziś straciłem status bezrobotnego bo nie przyjąłem oferty pracy za najniższą... niepracujący czy klient PUP ma prawo do godnego korzystania z WC? (2) JESTEM ZBULWERSOWANA STANEM TOALET - wc DLA KLIENTÓW TO JEST TRAGEDIA!!!... upokorzona przez PUP
Katalog usług za grube pieniądze!!! (1) Właśnie zapisałem się do PUP, okazuje się że przez 3 miesiące nic mi się nie... Stanisław PUP a dotacja (1) Witam, zarejstrowałem się niedawno w PUPie w swoim mieście, zgłosiłem się tam... pup Projekty unijne (1) Super sprawa projektów pełno tylko skierowanych do ludzi 50+, ludzi... szukająca siedziba firmy, a dotacja z PUP (5) Mam pytanie, może ktoś miał podobny problem. Chce założyć działalność... M. hej do pracy by się szło:) (1) Moje doświadczenia z Pup Gdańsk są niestety długie. Co jakiś czas dołączam do... goog PUP na 5kę (3) Ja tam jestem zadowolona z PUP w Gdańsku. Nie rozumiem po co komu przychodzić... q Ogłoszenia, oferty pracy, nowa moda. (1) Jakież jest moje zdziwienie, gdzie od kilku dni codziennie ukazuje się ok.70... Dana Szanowni Państwo (3) Miałam okazję "próbować"zarejestrować się jako osoba bezrobotna..niestety... sway Totalna porażka (1) Jestem zarejestrowana już długi czas. Nie mam doświadczenia zawodowego, więc... Bezrobotna :( opinia (1) propozycje pracy to farsa ,oferta jest już nie aktualna lu oddalona bardzo od... Kasia Nikomu ńie potrzebne są pośredniaki pracy (4) Sprawdziłam na stronie urzędu pracy ile mają ofert pracy do zaoferowania,... Jeszcze polka Bronisław Błański 72-525-7000 - opinia (1) Miła obsługa Pani która mną się zajmowała profesionalista pierwszy pokój 1... Bronisław Błański 72-525-7000 cyrk:) (5) a wiec tak co do kobiet pracujacych tam nie bede sie wypowadal bo wiekszosc... szef Kolejki do PUPu na 7:45. (6) Bardzo zależy mi, aby możliwie jak najszybciej zarejestrować się w urzędzie... Jess Pytanie do obeznanych z PUP (3) Witam! Po wizycie w PUP (bezowocnej) dostaje się kartkę, na której widnieje... Pilnie zdesperowana olewactwo na maxa !q (4) otrzymałem wezwanie, pojechałem i po 10min kolejki podchodzę do stanowiska.... P. Magda - opinia (3) A ja mam dobre zdanie o współpracy z PUP . Kompetentna osoba udzieliła mi... Magda