Gdański Urząd Pracy

Urzędy pracy

Gdańsk, Lastadia 41

syf, kiła i mogiła , a myślałem, że gorzej być nie może (2) jestem zarejestrowany tam od 2001 roku. Oczywiście z różnymi przerwami. Ale... Darek Nie jest tak źle :) (5) Miałem podobne opinie do tych negatywnych które tutaj przeważają. Przez pół... Bartek żenada (1) zawsze zastanawialam sie dlaczego wiekszosc ludzi idac i wychodzac z pup jest... ambitna zyjaca w kraju 4swiata
forum pup gdańsk (1) ja dziś byłem na aktywacji pracy totalna zlewka!!!!!!!!! długi Paranoja! (1) Dla mnie cały ten urzad pracy jest smieszny, od listopada, obiecuja mi staz,a... Marta tragedia (1) PUP w Gdańsku to jakaś porażka.Od pani zajmującej się stażem usłyszałam ,ze... Ania Totalna porażka. (1) Jestem zarejestrowany w pup od listopada,nie dostałem ani jednej oferty... pracuś żenująca niekompetencja pracowników (2) Dzisiaj, po 2 miesiącach kilkukrotnego wzywanie mnie celem przyjęcia... agnieszka pup po co? (1) nikomu nie pomagajo a nie sorki swoim znajomym oootak im na pewno ale reszcie... ':) Ciekawy jestem (2) Czy PUP ma ISO. Bo po takich opiniach powinni być pozbawieni certyfikatu. Co... bezrobotny 50+ Ocena pracy PUP Gdańsk (1) Jestem od ponad roku bez pracy , nie mogę się dostać na żaden z kursów z... kruppa beznadzieja (1) są niedoinformowani.. chciałam isc na staż wsystko było załatwione...... asia AGATA (1) GDYBY BYŁA CYFRA ZERO TO TEN URZĄD PRZEKLETY DOSTAŁBY OCENE 0 DO POTEGI .NIE... AGATA Widać, że nic się nie zmienia ... (3) Męczyłam się tam na stażu tuż po studiach, przez pół roku za 450 zł... Motylek PUP -------a (2) Również nie polecam tej instytucji, szybciej sam znalazłem prace dorywczą,... F21 a ja sie nie zgadzam (2) bylam dwa razy zarejestrowana w urzędzie pracy i naprawde nie moge narzekac.... byla bezrobotna strona internetowa w XXI w - kto to widzial? (2) Pytanie do administratorow strony internetowej!!! Jakim cudem ten urzad ma... poszukiwacz kuk - opinia (1) Najpierw każą przynosić mnóstwo dokumentów, wykształcenie i inne... kuk Urząd Pracy a fikcyjny spadek bezrobocia (4) Urząd robi wszystko żeby fikcyjnie zmniejszać bezrobocie!!! Oni tu są... Krzysztof Zgadzam się z poprzednimi opiniami (1) Na miejscu tych pań czytając te opinie wstydziłabym się przyznawać gdzie... Była bezrobotna