Urząd Pracy a fikcyjny spadek bezrobocia

Urząd robi wszystko żeby fikcyjnie zmniejszać bezrobocie!!!
Oni tu są właśnie tylko po to! Nie dostałem ani jednej oferty pracy na szkolenia też nic! Ale żeby nękać i wzywać co 2tygodnie to taaak jak najbardziej!!! Nie wstawisz się, tylko o to im chodzi.Myk i skreślony. Czyli statystycznie bezrobocie spadło. Wysyłałem nawet pisma ze skargą do wszystkich instancji, łącznie z p.minister Fedak i... nic, wszystko ok. A art.3 ustawy o zwalczaniu bezrobocia wyraźnie mówi, że Urząd powinien cię wzywać by przedstawić ofertę pracy lub wysłać na szkolenie! A tu tymczasem przede wszystkim podpisz listę, przecież to jest dla nich najważniejsze. Żadnej oferty 0 szkoleń. I następne wezwanie za 2tygodnie. Tylko czekają byś nie przyszedł! Skreślamy i bezrobocie spadło, przecież już nie ma cię jako bezrobotny, to na pewno pracujesz!! W jakim my państwie żyjemy? Zlikwidować te Urzędy bo dla ludzi one na pewno nie są!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Urząd Pracy a fikcyjny spadek bezrobocia

W całej rozciągłości zgadzam się z tym co napisałeś!!!!Ja po kilkudziesięciu latach pracy zostałem zwolniony i wpadłem w depresję lecząc się biorę silne leki które skutecznie uniemożliwiają koncentrację i okropnie zamulają i tu pech!!!! zapomniałem o terminie stawienia się na nakazany termin i ? wyrejestrowany!!! na 3 miesiące,przy załatwianiu odwołania co widzę mnóstwo ludzi bezrobotnych stojących w gigantycznych kolejkach ciągnących się aż do drzwi wejściowych.Ipo co wmawianie ludziom w sondach że robocie zmalało !TOTALNA BZDURA!!!! TAK MOŻE SĄDZIĆ TYLKO KOMPLETNY KRETYN.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Urząd Pracy a fikcyjny spadek bezrobocia

Jestem ze Slupska na stronach PUP sa czesto ofery prace wiszace tygodniami ktore juz dawno sa nieaktualne. Jak sprubujesz zadzwonic to okazuje sie czesto ze nie ma takiego numeru.Oferty sa po prostu fikcyjne. PUP nie odpowiada za zadne oferty .Sa pracodawcy ktorzy co 3 miesiace sie oglaszaja ze zatrudnia prcownika i zatrudniaja by im nie placic .Żeruja na totalnym bezrobociu ktore rosnie.Do rejestracji sa wielkie kolejki.W Slupsku sa 2 budynki 3 pietrowe Urzedu Pracy pewnie zatrudniajac pracownikow tym samym zmniejszaja panujace tu bezrobocie.Tusk obiecal reorgazizacje Urzedow Pracy i co??
W zeszlorocznym sprawozdaniu rzadu bylo napisane jak to wspaniale PUP
realizuja program walki z bezrobociem pewnie zatrudniajac coraz wieksze
rzesze pracownikow.Konkluzja jest taka nasze panstwo zje biurokracja.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Urząd Pracy a fikcyjny spadek bezrobocia

ten urzad nie powinien wiogule istniec same kurestwo tam pracuje siedza na tych tylkach i nic nie robia o szkoleniach mozna zapomniec gdzie sa te pieniadze z unii remonty sie robi albo dziwki do kieszeni sobie biora bo kazdemu sie nalezy szkollenie na ten cel jest przeznaczone 12tys. na rok dla kazdego
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0