żenująca niekompetencja pracowników

Dzisiaj, po 2 miesiącach kilkukrotnego wzywanie mnie celem przyjęcia propozycji stażu, miłą panią oświeciło, że nie przysługuje mi staż,bo studia skończyłam w czerwcu 2009 roku,a 25 lat w marcu...Brak słów. Pani również uznała, że zataiłam zatrudnienie,bo nie wpisałam w formularzu pracy na umowę o dzieło, mimo, że w momencie rejestracji wspomniałam o tym osobie która mnie rejestrowała i nikt mnie nie poinformował o takiej konieczności ani nie uzupełnił danych.Teraz będą mnie wzywać celem przyjęcia oferty pracy.Jestem mgr prawa, wiec spodziewam się ofert pracy w telemarketingu, ewentualnie może sprzedawcy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: żenująca niekompetencja pracowników

norma w kazdym pokoju mowio co innego a jeszcez co innego na telefon ja przez takie niedoinformowanie i olanie moich informacji nie dostalam dotacji na dzialalnosc a jak sie staralam o kurs to pow ze nie ma takiego po 1 roku 1 nowa pracownica sie wygadala ze jest taki kurs ale nie chco go dawac wiec poszlam zrobili mi test zawodowy w ktorym powiedziano mi ze wyszlamza dobrze za wysoki wynik mi wyszedl wiec tez mi odmowili oni robio wszystko zeby ludzie nic nie dostawali bo staze i inne profity majo dla znajomych nawet dotacje unijne dow, sie ze so z gory ustalone kto je dostanie i ludzi mogo sobie mega super biznes plany skladac oni itak je olejo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0