Nie jest źle ale może być lepiej

Ok, pracuję tam ale patrząc na opinie wcześniejsze ludzi z bólem pewnej części ciała bo:
"parking to zdzierstwo" 1h darmowa, 2h 2zł, 3h 3zł razem 5zł i każda kolejna godzina 4 zł więc drogo nie jest a uprzedzając, klienci kina mają 5 zł zniżki na parking a ludzie z siłowni 2zł
"drogie delikatesy" jakoś ja nie mam problemu ze znalezieniem tam rzeczy nierzadko sporo tańszych niż w Tesco czy innym Carrefourze lub w podobnej cenie ale lepszej jakości
"niemiła obsługa tamże", nigdy do klienta, czy to z ulicy czy "wewnętrznego" nie odnoszą się źle, zawsze są miłe, pomocne. No chyba ,że ktoś by wolał żeby kasjerka za nim latała, ładowała zakupy i może jeszcze zapłaciła za te zakupy ?
"przeterminowane produkty tamże" Jestem wyczulony na przeterminowane rzeczy w sklepach więc gdyby faktycznie takie tam były to pierwszy bym zrobił awanturę
"wąskie uliczki dojazdowe" A z tym to zapraszam do Urzędu Miasta a nie w skargach na Galerię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A to chyba pisze właściciel i zarządca galerii, a nie pracownik ha....ha
Przecież gołym okiem widać, że ta galeria to porażka i pustka na korytarzach....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Było źle a jest gorzej.
Idioci z zarządu podnieśli ceny za parkowanie. Teraz nawet za wjazd się płaci a jeśli ktoś się przyzwyczaił do pierwszej godziny bezpłatnej, to przez chama w obsłudze, utknąwszy przed szlabanem, zostanie potraktowany gorzej niż bezdomny siedzący na ich krzesłach (tych to akurat hodują, chyba dla wrażeń zapachowych).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0