Galeria Metropolia

Centra handlowe

Gdańsk, Jana Kilińskiego 4

Daria - opinia (1) Galeria wewnatrz ładnie urządzona, ale w mojej opinii jest nieprzemyślana... Daria Gość - opinia (1) Centrum beznadziejne chociaż lokalizacja bardzo dobra masa pustych lokali Gość bartek - opinia (1) Widok od strony peronu SKM- odpychajacy. W witrynach centrum można podziwiać... bartek
Mieszczuch - opinia (1) Mam prośbę. Przy wejściu głównym stoi miska dla psa. Brudna i woda w niej... Mieszczuch skalar - opinia (1) to bardzo fajne miejsce, super dojazd i parking...... skalar dotyczy sklepu Textil Market w Galerii Metropolia (1) Sklep nie przyjmuje zwrotów w ogólnie przyjętych terminach czyli 14 dni -... Krystyna Galeria ma siē zamknäć z początkiem nowego roku (2) Już teraz nikt nie dba o czystość ubikacji korytarzy sklepy świecą pustkami... Ewelina brudne łazienki (1) Byłam w ubiegłym tygodniu i w tym z synem. I po raz drugi tragedia. Nie... Magda Super myjnia (1) Fajnie, ze w galerii moge isc do kina a po skończonym seansie odebrać czysty... Damian Slabo (1) Nic ciekawego, zero interesujacych sklepów i pewnie to nie tylko moje zdanie... Magda SWIAT ZABAWEK (3) Nareszcie fajny sklep powstał w galerii .świat zabawek to naprawde fajny... Monika DNO a nie galeria (1) Pełno niewynajetych lokali, brak drogerii, slabo zaopatrzone i drogie... Patryk Zart dewelopera (1) Parking platny, spozywczak z przeterminowanymi towarami, marki odziezowe... Troper Dno!!!! (1) Ani jednego fajnego sklepu, w tych jeszcze istniejących drzemią sprzedawcy.... ewa Tragedia parking (1) Żeby wjechać przez bramę parkingu na górę galerii czeka się ok 15 min... Joanna Masakra (1) W toaletach śmierdzi i nigdy nie ma płynu do rąk. Korytarze brudne, nic nie... Myszka Sklep tragedia - nieporozumienie (1) Brak dobrych sklepów Drogo źle zaplanowane centrum Płatny parking !!!... Rafał Porażka, dla odwiedzających grozi stratami. (2) Nie dość że nic tam nie ma, to teraz jeszcze dowalono przypadkowym... pani z kombi Jaki parking, taka reszta (1) "Pierwsza godzina gratis" prowizorycznie zaklejona taśmą z napisem 1 zł.... córka leśniczego Nie jest źle ale może być lepiej (3) Ok, pracuję tam ale patrząc na opinie wcześniejsze ludzi z bólem pewnej... Pracownik