Galeria Metropolia

Centra handlowe

Gdańsk, Jana Kilińskiego 4

fajnie, polecam (2) Byłam ostatnio z córką w tej galerii jak była wizyta Mateuza Gesslera i na... Paula Dno (1) Nic ciekawego do zaoferowania, dodatkowo płatny patking już od pierwszej... M Tragedia posejdona (1) Jeśli potrzebujesz szarej narożnej kanapy, galeria metropolia to miejsce dla... Kubson11
Parking ogólnodostępny (1) Parking to jest jakaś kpina ! Za 15 min spędzone w Galerii liczą sobie 1 zł... Kobieta Meble i wnętrza - ok (1) dla mnie najlepsze piętro z meblami, jestem architektem i często korzystamy z... Małgorzata polecam (1) Polecam drugie piętro, dobre sklepy meblowe Kryspi Najgorsza galeria w jakiej byłam. (1) Ani jednego fajnego sklepu. Ciemno, ponuro, pusto. Więcej obsługi niż... ola Parking (1) Nie polecam korzystania z parkingu w galerii. Wjechałem do galerii o godzinie... Filip najgorsza galeria w trójmieście (1) Wjeżdzając wjechałem dwa razy w zakaz. Nie wiadmo gdzie jest wejście . Sklepy... kamil Polecam (1) Galeria faktycznie nie jest dla większości klientów atrakcyjnym centrum bo... Alicja SKLEP Z ZABAWKAMI (3) nareszcie w Galerii powstał sklep z zabawkami, ewidentnie wcześniej brakowało... Sylwia nowoczesny (?) moloch (3) Kino w centrum Wrzeszcza - super, lokalizacja przy dworcu też jest na plus.... dominika Mało kompetentne osoby sprzątające... (5) Plus za to że zostały zmienione drzwi od wejścia skm pod ziemią z bardzo... Zawiedziona "Metropolia" - LEGO (1) Reklamowana wystawa klocków LEGO wpisuje się w konwencję "Metropolii". Po... maruda Dorota - opinia (1) Zarządco tego przybytku, proszę wziąźć pod uwagę fakt, že niekiedy z usług... Dorota Nieporozumienie (1) Metropolia to doskonały przykład na to, jak nie powinno wyglądać centrum... Gdańszczanka Szewc i ślusarz w Galerii Metropolia (1) Skorzystałem w Galerii z usług firmy Key i muszę przyznać, że panowie którzy... Marcin Jest super jest super jest super (2) Jest super SUPER JEST Architektoniczna porażka ! (1) Nie jestem odosobniona w opinii ale inżynier, który projektowal Metropolie to... Emilia Kompletna porażka! (1) Błędem było otwieranie Galerii, kiedy otwartych jest niewiele sklepików,... Teresa