Galeria Metropolia

Centra handlowe

Gdańsk, Jana Kilińskiego 4

Elwira - opinia (2) Jak mogą istnieć 2 poziomy 0!!??? I to jeden nad drugim! Dodatkowo brak... Elwira Inżynierski fail (1) Czy tylko według mnie jest to dowód na niedorozwój niektórych inżynierów... Stefan Rozczarowanie (1) Byłam bardzo ciekawa nowej galerii i niestety, ale po jednej wizycie na pewno... Ace_
Z zewnątrz ładna i to tyle. (1) Wnętrze budynku nie przystaje jakościowo nic a nic do zewnętrznej... Majkel Pustki, po korytarzach wiatr hula... (1) Zasadniczo nic ciekawego tam nie ma, sklepów mało i nieciekawe. Pusto i... Galerianin Słabo (1) W tym budynku można oglądać głównie puste ściany. Jest ich pod dostatkiem.... niron Galeria Matropolia (2) Czy naprawdę taniej się nie dało???!!! Dzisiaj odwiedziłam to miejsce po raz... Kinga centrum (1) Estetycznie ta galeria pozostawia wiele do życzenia, jedzenie na korytarzu,... Pierre Zawiedziona klientka (1) Jako mieszkanka Wszeszcza wyczekiwałam otwarcia Metropolii. Było mówione o... Alicja Nic ciekawego (2) oprócz kina, którego nie było do tej pory w okolicy to pozostali najemcy... zakupowicz Mat - opinia (1) Naprawdę warto zajrzeć - żeby zobaczyć centrum handlowe rodem z lat 90. I to... Mat porażka (1) Subiektywnie oceniając CH wygląda na wymarłe a sklepy na będące na skraju... Tomek Strasznie (1) Niestety jest to chyba jedna z najbrzydszych galerii w Polsce, architekci z... Maksymilian