Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Już nie mogę... Mam męża, syna, pracę... Ale nie mogę już. Czuję taką pustkę, jakby ktoś mi wyrwał serce. Nie wiem nawet czego chcę. Ale w takiej czarnej..... jeszcze chyba nie byłam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Znajdz jakies zainteresowanie bo ewidentnie Ci sie w d*pie przewraca.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9

Znudzony życiem? Cóż, można uderzyć cegłą w zaparkowany fajny samochód. Zdradzaj swojego męża. Przejdź się nago po ulicy. Ogolić głowę. Opuścić sklep bez płacenia za towar. ś Send your boss to the curb ś

ś but seriously, don't make God angry ś life is so unpredictable, tomorrow everything can change so cool, so cool that it'll blow your mind ś
Czy znasz powiedzenie: "Drzwi do szczęścia otwierają się na zewnątrz"? Spróbujcie odwrócić uwagę od własnego egoizmu, rozejrzyjcie się i pomóżcie temu, kto jest blisko was. Po prostu naprawdę pomóż, zrób dobry uczynek. To Ci pomoże!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

czesto robie dobre uczynki i mi to nie pomaga,
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

masz kolego racje.bez zajecia człowiek wariuje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ewidentnie to te złote rady wsadź sobie.. w buty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znajdź jakąś książkę naukową na temat depresji, bo ewidentnie coś ci się w zwojach mózgowych przestawia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Czego nie możesz? Co jest nie tak?
Jakiejś odmiany potrzebujesz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Nie wiem... Sama nie wiem....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

To może głupie stwierdzenie, ale tak bywa, że ludziom jest za... dobrze.
Nie doceniają tego co mają.
Ja akurat jestem w złej sytuacji. I finansowo i separacja, która trwa kilka lat. A kolejne dni życia uciekają, moje wysiłki na nic, ech nie wiadomo co dalej. Trochę szkoda, bo ostatnie 5 lat kosztowało mnie sporo nerwów a nic lepiej nie jest.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Czasami można z kimś się spotkać ( bez podtekstów) pospacerować, pogadać. Zawsze jakaś odskocznia od szarej rzeczywistości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A do doktora próbowałaś iść ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwróć się do Pana Boga, On Ci nowe "serce" wstawi tyklo... będzie to wymagało od Ciebie dużo zaangażowania i pracy jednak dasz radę! :-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13

No na początek powinnaś chyba zdiagnozować, czego ci właściwie brakuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tego co było? Nie wiem... Naprawdę. Bardzo kocham męża, ale czasem nie mogę wytrzymać pustki. Ogromnej samotności. Nigdy nie zdradziłam. Mam pracę, syna, zajęcie. Ale mam też ogromną pustkę. Nie wiem skąd ten hejt. Po prostu musiałam to napisać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pustkę może wypełnić tylko ktoś kto jest pełnią sam w sobie czyli ten którego święto ostatnio obchodziliśmy :-) Jezus
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jezuuu, naprawdę? Proszę oszczędzić mi tych kościółkowych mądrości
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Odnoszę wrażenie, że nie umiesz wyrazić precyzyjnie słowami tego co dokładnie odczuwasz. Ciężko zatem się do tego odnieść. Pierwszy krok, to uświadomienie problemu. Jesteś chyba w pół drogi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Mogę Cię zaspokoić erotycznie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Daj już spokój człowieku. Na każdym forum, każdą kobietę chcesz zaspokajać erotycznie. Masakra. Czy nie rozumiesz, że naprawdę nie w tym rzecz. Że można być spełnionym erotycznie, ale pustym w środku? Znajdź sobie kobietę i ją zaspakajaj erotycznie, bo już Twoje wpisy są naprawdę nudne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Marcin zaspokoić potrafi erotycznie wszystko... I lodówkę, i garnek, i roślinkę w doniczce, wieszak na przedpokoju, znoszone kuboty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Zajrzyj w głąb siebie,może tak poświęciłaś się rodzinie że zapomniałaś o sobie wtym wszystkim.Może zadajesz sobie pytanie -gdzoe ja wtym wszystkim?!.jakbyś miała ochotę popisać to mój mail komorowska111@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Cześć, wiem chyba co czujesz. Jakbyś chciała pogadać to napisz do mnie: zenex18@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Jeśli sama ze sobą nie jesteś szczęśliwa to nic innego nie da Ci szczęścia.
- olej CBD
- suplementacja witaminy D
- wysiłek fizyczny
- konsultacja u psychiatry
- rozmowa z psychologiem
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radzę nie słuchać frustracji na forum. Pustka wewnętrzna to poważna rzecz i często jest spowodowana traumami z wieku dziecięcego lub stratami. I takie rzeczy wymagają przepracowania. Dlatego gorąco polecam Ci terapię. Niestety sporo czasu trzeba, żeby zbudować swoje nowe ja lub dotrzeć do środka siebie. Ale przecież tylko siebie masz na całe życie:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trafiłaś/ trafiłeś w samo sedno. Wszystko co jest we mnie pochodzi z dzieciństwa. Jestem całkowicie świadoma tego, że muszę to rozdrapać. Ale nie jestem gotowa. Nie dam rady. Bo wiem, że zanim będzie lepiej, musi być gorzej. A na to nie mam w tej chwili siły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeczytaj "kronikę ptaka nakręcacza" murakamiego, to coś podobnego, autor szuka siebie samego w prozaicznym życiu, naprawdę warto. A tak w ogóle wiem co czujesz, dokładnie znam to uczucie, miałem je po rozstaniu po latach, moje życie wykręciło się o 180 stopni, dokładnie wszystko, 2 lata pracowałem nad tym co się stało, na początek, zrób coś dla siebie, bądź egoistyczna, zrób to czego Ty byś chciała, przełam bariery. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że forum nie jest właściwym miejscem do szukania odpowiedzi na takie pytania. Jeśli czujesz się przygnębiony, potrzebujesz nie anonimowej z forum porady, ale specjalistycznej pomocy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piszesz do mnie w osobie męskiej, a ja jestem kobietą... Żoną... Matką.... I osobą strasznie pustą w Środku. Ale Twój wpis jest jakiś bliski i ciepły... Napisz proszę coś o sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potrzebujesz terapeuty, a nie opinii forumowiczów
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Witaj co porabiasz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami, które sugerują pomoc specjalistyczną. Kochana-nie bój się. Znajdź dobrego psychiatrę. Opisywane przez Ciebie objawy brzmią jak depresja-to choroba jak każda inna i jest na to leczenie. Trzymaj się, życzę Ci wszystkiego dobrego!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm, też tak mam, i chyba każdy tak ma, że się po prostu wszystkiego dość, a może początek depresji, hm, ja robię tak: żre coś dobrego, potem lepszego, a potem zarąbistego (nie, nie jestem gruby, lubię żreć w okienkach), a potem leże na plaży i fantazjuje, że jest zarąbiście, ale i tak kiedyś umrę, więc może zrobię coś co chciałbym zrobić przed śmiercią, robię to, i idę żreć xD xD xD pozdro i się nie martw :) to normalne, pies też od czasu do czasu zastanawia się poco mu ta kość :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Ile masz lat czy to początki menopauzy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No cóż wiek robi swoje . Jak baba nie ma co robić to kupuje sobie prosiaka, albo inaczej , jak nie ma w domu żadnych problemów to ludzie je sobie sami wymyślają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Baba noe wymyśla problemów. "Baba" ma pracę i inne zmartwienia. "Babie" jest po prostu źle. I sama nie wie dlaczego. Dlatego napisała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koniecznie do lekarza.To depresja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z takim problemem powinnaś udać się do psychologa. To, co piszę, nie jest obrazą, lecz pomocą. Jeśli to zlekceważysz, to w przyszłości możesz odczuć nieprzyjemne skutki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze można zrobić po lodzie zrobić Panu w okolicy lokata , inwestycyjna w członkostwo wymownie ocenione w granicach powszechnej odpowiedzialnośći wypowiedzi ! Co tam mały lodzik i spacer !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przede wszystkim w takiej sytuacji warto porozmawiać z psychologiem i znaleźć pomoc. Jakoś musisz się z tej niemocy wyrwać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Potrzebujesz pasji która by odnalazła twój potencjał na zycie.
Napisze ci tak kiedyś założenie rodziny i bycie w niej było pasja, ale nie każdy tak chce żyć.
Mieć dom żonę która gotuje sprząta zabiega o to by stworzyć ciepło ogniska domowego. Wtedy pęka!
Pękło i we mnie brak zrozumienia ze strony mężczyzny przy tak dużym nakładzie energii wypalamy się moja droga.
Jesteś wypalona na życie, ale wiec ze można na nowo ta iskrę wzniecić.
Pisz śmiało może odkryjemy babskie sposoby na rutynę nudę byś mogła na nowo oddychać pełna piersią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Litości, bez przecinków ciężko ten wywód przeczytać...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Kim jesteś? Facetem? Kobietą? Ja już nie bardzo widzę sens życia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Jestem kobietą. Mam prawie 44 lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

A Ty kim jesteś? Co Cię trapi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie mogę już po prostu tego wytrzymać

Witaj , gdybyś chciała spokojnie popisać/pożalić się ale bez otoczki forumowe,napisz. huberktosik79@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może potrzebujesz znajomych, jakis wyjść od czasu do czasu, oderwania się od rzeczywistości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz depresję dziecinko, szybko do lekarza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (4 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...