Nie polecam firmy schodowej Rintal

Nie polecam firmy Rintal z Tczewa. Wielka reklama ale to ściema. Chociaż ekipa montażowa na medal to projektant schodów nie zna się na swojej działce. Zaprojektował schody tak, że w każdej części biegu schodów szerokość stopni jest inna, a barierka usytuowana jest raz 3 cm raz 8 cm od krawędzi stopni. Nie poświęciłem wystarczająco dużo czasu na analizę umowy i projektu sądząc, że zlecam wykonanie solidnej firmie. Niestety umowa 8 stron drobnym drukiem nie daje szans na dochodzenie reklamacji. Podpisałeś - płać. Trzeba było czytać fora budowlane wcześniej gdzie negatywnych opinii o tej firmie jest pełno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdecydowanie również odradzam. d**ile z tej firmy położyli dzielony stopień spoczynkowy dzielony na pól słojami w rożne strony i twierdza ze tak jest zgodnie ze sztuka. Powłoka schodzi ze stopni i poręczy. użytkowane niecały rok a wyglądają jak intensywnie użytkowane wiele lat. Nie uwzględniają gwarancji itp
totalna porazna. omijac szerokim lukiem. Sprzedawca ukrywa wiele faktów bo nikt nie zgodziliby się na takie rzeczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie braliście kredyt na mieszkanie??? (63 odpowiedzi)

Jak w temacie. Gdzie teraz najlepiej brać? Gdzie nie warto? Poradzicie coś? Chcemy kupić własny...

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...

transport poszukuję tanio i solidnie (8 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...