Nie polecam - konkurencja jest bardziej pomocna i efektywna

Niekompetencja i brak profesjonalizmu - to wszystko co mogę powiedzieć na temat niniejszego biura. Do wystawienia takiej opinii przyczyniły się postępowania pośrednika (imienia celowo nie podaję, ale wiemy o kogo chodzi), a także Pani (właścicielki) obojętność, bowiem zdawała sobie Pani doskonale sprawę, jak postępuje Pani pracownik. Na jednym ze spotkań z osobą sprzedającą mieszkanie Pani pracownik w ogóle się nie pojawił, nie posiada podstawowej wiedzy - podstaw negocjacji w rozmowach z klientem, nie zna kosztów notarialnych co było niemiłą niespodzianką u notariusza, przez dwa tygodnie nie załatwil żadnych formalności w wyniku czego sam zmuszony byłem dwukrotnie uzyskać pewne dokumenty z dnia na dzień co kosztowało mnie kawę i bombonierkę. A na dodatek doskonale wiem, że połowa komentarzy jest od znajomych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo mi przykro czytając taką opinię i proszę o kontakt telefoniczny w celu wyjaśnienia wątpliwości ponieważ podpis - niezadowolony niewiele mi mówi. Dla wyjaśnienia - reszta opinii jest wpisana przez klientów, którzy korzystali z naszych usług i są zadowoleni, ale jak wiadomo znajdzie się zawsze ktoś kto nie będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0