NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI (3) Bardzo dobra agencja pośrednictwa nieruchomości. Współpracowałem z tym biurem... Rafał Beznadziejne biuro Immobila (1) Nieprofesjonalna osoba niejaka pani Ilona w pseudo agencji nieruchomości.... mariola POLECAM !!!! (2) Z BIUREM NIERUCHOMOŚCI "IMMOBILA" - SOPOT, WSPÓŁPRACOWAŁAM KILKA LAT. ZA... EWA WATSON
Bardzo profesjonalny pośrednik. (1) Bardzo profesjonalny pośrednik. Piotr bardzo (2) konkretnie, szybko, spokojnie, genialnie za pomoc w formalnościach należy... dr Jot Poleca firmę Immobila (2) W dobie kryzysu na rynku nieruchomości tylko firma Immobila potrafiła... Zadowolony klient GORĄCO POLECAM!!!! (1) Jestem zaskoczona poziomem usług tej firmy. Mieszkanie to podstawa a jego... ANIA Zadowoleni (1) Jesteśmy zadowoleni z fachowej i sprawnej obsługi. Tamara Tamara Chyłkowska Sprawnie i szybko (1) Skutecznie i sympatycznie, zarowno sprzedaz jak i zakup. Dziekuje. Zadowolony... Z.Kluskiewicz Wszystko w jak najlepszym porzadku - zadowolony z kupna:))) (1) Wreszcie po wielui miesiacach znalazlem wymarzony dom. Pani Ilona była w tym... Grzegorz szybko i profesjonalnie (1) polecam marek Zadowolony klient (1) Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam Irek Tybel bardzo pozytywna opinia dla biura Immobila (1) dwa lata temu zostalem slicznie obsluzony, Ilona kupila mi swietne... Bartek Do pełnej satysfakcji sporo zabrakło (2) ...nie miałem mojej nieruchomości gdzieś,bo kupiłem ją za moje pieniądze,a... Krzysztof Kontrahent na miarę potrzeb! (1) Fachowa i rzetelna obsługa, w dodatku bardzo miła :) Naprawdę firma która... Leon pelna satysfakcja (1) nie zgazam sie z wypowiedzia poprzednikowZakupilam fantastyczny apartament w... dd Szkoda gadać.... (1) Zgadzam się z poprzednikiem!!!Też muszę załatwiać sama swoje formalności,bo... Klient Nie polecam - konkurencja jest bardziej pomocna i efektywna (2) Niekompetencja i brak profesjonalizmu - to wszystko co mogę powiedzieć na... Niezadowolony Profesjonalni i sympatyczni (2) Jedyna agencja z którą miałem do czynienia, w ciągu ostatnich 2 lat, która... Marek Gorąco polecam!!! (2) Szybko,sprawnie i bez zbędnych stresów:) Po skontaktowaniu się z biurem... Marta