Niestety nie jestem zadowolona z jakości obsługi klienta.
Mam wrażenie, że jest to wielka łaska ze strony Pana Kazimierza, że w ogóle tam pracuje i odpowiada na wiadomość po trzech dniach - zaznaczam, że po wcześniejszym upomnieniu się, że czekamy nadal na wiadomość co do terminu pomiaru! Zależało nam bardzo na czasie by w poniedziałek złożyć zamówienie! Niestety Pan odpowiedział na ponaglenie, cytuje: Mówiłem Pani, że pracuje we wtorek i mogę być tam we wtorek. W sobotę w biurze Pani poleciła aby zadzwonić do Pana od pomiaru drzwi wejściowych. Pani, mówiła także, że Pan ma w ten dzień wyjątkowo pomiar, za to Pan w rozmowie skłamał, że nie ma go teraz w pracy - ogólnie rozumiem że w soboty Pan nie pracuje- jednak wyjątkowo był Pan w pracy i prosił nas o adres we wiadomości z dopiskiem :pilne! by później mógł nam odpisać! Po wysłaniu w poniedziałek wiadomości przypominające się co z terminem dla nas( mówiliśmy, że zależy nam na pomiarze bo bez tego nie możemy złożyć zamówienia) po takiej rozmowie przestało się chcieć mam współpracy z tym Panem.
Nie polecam tej firmy a szkoda bo Panie w burze były uprzejme. Opinie o tej firmie jednak nie zachęcają zbytnio do współpracy.