Nie polecam! - ocena (1) Niestety nie jestem zadowolona z jakości obsługi klienta. Mam wrażenie, że... Nie polecam! Sławomir - ocena (1) Miła, fachowa i niezwykle cierpliwa obsługa klienta w biurze na Budowlanych.... Sławomir Wiesław z Gdańska - ocena (1) Bardzo dobra firma w biurze pani Justyna pełny profesjonalizm w doradztwie i... Wiesław z Gdańska
Ewa - opinia (1) Bardzo dobry kontakt: wystarczy znać ilość potrzebnych drzwi ;). Doradzą... Ewa Marta - opinia (1) Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Pani Małgosiu dziękuje za poświęcony... Marta Adam - opinia (1) Zakupiłem w Stalremie drzwi zewnętrzne Wiked Premium z usługą montażu.... Adam Nie polecam (1) Firma ignoruje klienta na wycene i dobor 4 par drzwi czekam mc i zero... Darek Opinia (1) Nie polecam! Jestem bardzo niezadowolona z obsługi. Drzwi i montaż oceniam... Ja Reklamacja ciagnaca sie juz 3 miesiac! (1) Stanowczo doradzam omijanie tej firmy z daleka. 29.09.2011, zakupilem w tej... Oszukany klient Klient zapłacił, niech klient się wypcha (2) Podejście do klienta koszmarne. Kontaktowałam się z nimi naście razy, aby... Gigi Niezadowolony (1) ........ niestety obsluga kiepska a jak dojdzie do reklamacji to juz wtedy... Niezadowolony NIE DAJCIE SIE NABRAC (1) Nigdy w swoim życiu nie mialam do czynienia z wiekszymi........, od wiosny... Izabela Matysiak Ludzie trzymajcie się od tej firmy z daleka (1) Nie będę Wam rozpisywać historii swojego zamówienia. FARSA i DRAMAT.... olecha