Nie polecam - partacze

zawsze bylem zadowolony z roboty z ulicy hunka woziłem waszą reklamę w swym aucie terenowym od kilku lat aż do dziś. dziś odwiedziłem auto gum w brzeznie do wymiany miałem amortyzatory przednie oraz poduszki amorów w e39 do tego wymiana tylnych tulej pływających oraz geometria wyceniliście mi to na 520 zł bez faktury zgodziłem się po upływie godziny dostałem telefon ze tylna zwrotnica jest pęknięta wiec tyłu nie ruszają, nie dawało mi to spokoju wiec postanowiłem przyjechać i obejrzeć samemu co tam się stało, nim doszedłem dostałem drugi telefon żebym przyszedł zabrać auto bo maja problem ze śrubami od poduszek, na miejscu okazało się ze aluminiowe poduszki próbowali odkręcić pneumatem i ukręcili mocowanie śruby w poduszce śruba się obraca w kolo i nie da rady jej odkręcić niby nic się nie stało bo i tak poduszka była do wymiany trzeba było śrubę flexem potraktować i problemu by nie było ale nie dla autogum cały ich szef( nie mylić z szefem offroadowym) czy tam manager był opryskliwy chamski i nie dawało się mu przetłumaczyć ze jego pracownicy coś spartaczyli wziąłem klucz oczkowy 13 i pokazałem im ze te inne śruby normalnie się odkręcają ale to nie miało żadnego znaczenia bo kierownik stwierdził ze już nie chce naprawiać mego auta składa je do kupy i mam se je zabrać wracając do pękniętej zwrotnicy chciałem zobaczy z bliska jak to wygląda on odrazu zaczął mnie straszyć ze do sądu muszę z tym iść że musiałem przyjechać z pękniętą zwrotnicą po zdjęciu kola okazało się pękniecie świeże,nie było sensu dyskutować ze to świeże nowe i na pewno tak nie przyjechało auto. widocznie mechanik próbował młotkiem wybić tuleje pływająca i pękła zwrotnica po oględzinach widać było świeże pękniecie a w tym pęknięciu kilka ziarenek piasku świeżo wrzuconego wdmuchniętego , po odebraniu auta dojechałem jeszcze do siedziby głównej na hunka myślałem ze w ramach dobrego gustu dobrej opini zrobią mi to auto ale nie oczywiście brak czasu a chciałem normalnie zapłacić. w drodze do domu tylna zwrotnica pękła kolo się położyło znajomy ściągnął auto laweta do siebie z Pruszcza przywiózł zwrotnice używana i poskładał auto jak należny reasumując już nie polecam tego zakładu popsuja auto i się nie przyznają do tego straszą sądem rzeczoznawcą opiniami
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nie polecam - partacze

potwierdzam również miałem przygodę z nimi używają pneumatykado wszystkiego niszcząc śruby... nie dam do nich więcej samochodu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1