wulkanizacja (1) juz ktorys raz korzystam z uslug auto-gum ,mozna zarezerwowac termin i bez... fiat stilo Super podejście (1) Bardzo jestem zadowolona z obsługi całego serwisu i indywidualnego podejścia... Kasia Najlepszy warsztat w Trójmieście (1) Przystępne ceny, profesjonalizm, punktualność, dotrzymywanie umów, a przede... Iwona Cudowska-Żukowska
Polecam (1) Uszkodzila mi się opona. Na szczęście znalazłam wulkanizacje, która była... Astra klima (1) Nareszcie mam klimatyzacje w aucie wszędzie mi napełniali nikt nie mógł... Marcin ze skody Takiego mechanika szukać ze świecą! (1) Jestem bardzo zadowolony z obsługi i jakości wykonania usług. Ludzie tam... S Szczerze polecam (1) Profesjonalizm w każdym calu, uczciwe ceny za wykonaną pracę i bardzo miła... Zadowolony Nie polecam - partacze (2) zawsze bylem zadowolony z roboty z ulicy hunka woziłem waszą reklamę w swym... user_137693416504 Zaufany i profesjonalny warsztat (1) Chyba najbardziej fachowy i zaufany warsztat w Trójmieście, zawsze chętni do... Bercik Cena za duża,usługa tragedia. (1) Jestem mocno zawiedziona ponieważ cana końcowa była wyższa niż ta co było... patrycja 5zł za jedną oponę za recykling - Nie polecam. (1) Obsługa ekspresowa i profesjonalna, widać że wiedzą co robią. Ogromny minus... Marcin Polecam (1) Szybko i sprawnie. Przyjechałem naprawić koło-wyprostowali felgi,naprawili... WALDI ... (2) Rozumiem zeby na 1 śrubie zarobnic 100 procent ceny czyli jakieś 5 zł ale pan... fORD mechanika (1) Jestem bardzo zadowolony z wykonanej uslugi.Naprawa w przednim zawieszeniu... wiesiek m Mechanika (1) Według mnie jest to jeden rzetelniejszych warsztatów w trójmieście - zawsze... RR Problem z wywazeniem kol (1) Witam, Po sezonowej wymianie kół na felgi aluminiowe z oponami letnimi... Arek serwis mechaniczny (1) Od kilku lat serwisuję swoje Volvo S40 w Auto-Gum. Dzisiaj wymieniłem tarcze,... Miecznik opony dla każdego kierowcy (1) Szeroka oferta na kazdą kieszeń. Dysponuję dwoma samochodami - do pierwszego... Robert M TYLKO AUTO-GUM!! (1) Szczerze poleca!Obsługa warsztatowa znająca się na rzeczy.Naprawa wykonana... A- Wymiana zawieszenia (1) Robiłem zawieszenie, dobra wycena, szybko i sprawnie. Rano oddałem samochód o... kamil w