Nie polecam!!!

Zapisałam się do na kurs, ale nie polecam. Uczyłam się jeździć pół roku bo instruktorka nigdy nie miała czasu. Uczyła mnie pani Sylwia - bardzo miła osoba ,ale nie nauczyła mnie ani parkować, radzić sobie na rękawie i robienie górki z poł sprzęgła też nie tłumaczyła jak robić, do tego cały czas się spóźniała przez co traciłam min 15 min jazdy czasem nawet więcej i za czas który nie jeździłam też musiałam płacić. Oczywiście gdybym nie zmieniła szkoły i instruktora to do tej pory nie miałabym prawa jazdy. Nie polecam pani Sylwii a wykładowca pan Karol jako wykładowca z wielką łaską odpowiada na pytania kursantów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Nie polecam!!!

żenada, ktoś musi być anty talentem żeby pisać takie bzdury! mam prawo jazdy już prawie 2 lata, uczyła mnie pani Sylwia, nauczyła mnie wszystkiego, zanim zjawiłem się w Jankarze nigdy wcześniej nie siedziałem za kierownicą, egzamin zdałem za pierwszym razem, większość moich znajomych zrobiło kurs w Jankarze, pół mojego osiedla jeżdźiło z panią Sylwią i wszyscy mają prawka. bianeczko nie zastanawiałaś się może z tobą jest coś nie tak:))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2