Nie polecam

Do tego salonu trafiłam z jednych portali typu gruper. Wybrałam usługę ombre. Wyszłam niezadowolona, gdyż jak każdy wie typowe ombre opiera się na ciemniejszej górze i jaśniejszym dole (nawet w salonie wisi plakat). Mialam jasne wlosy, na których chciałam miec ciemniejszy odcien z uwzglednieniem efektu ombre. Mnie przyciemniono dół a górę zostawiono jasną i to z odrostem, gdyż jak dowiedziałam się po wysuszeniu włosów, kupon obejmował użycie jednej farby! Nie miałabym zażaleń co do mojej sytuacji, gdyby nie to, że widząc ciemniejszy dół i jasną górę, co chwilę dopytywałam czy aby na pewno górna partia włosów zostanie przyciemniona. Ombre miałam robione pierwszy raz i to na jasnych włosach więc nie wiedziałam jaka jest profesjonalna technika wykonania takiego malowania. Nie polecam salonu ze względu na brak kreatywności i świadome wprowadzenie klienta w błąd, bo to nawet nie było słownym nieporozumieniem. Tak naprawdę wystarczyło wyjaśnić, że ombre z tego kuponu obejmuje użycie jednej farby więc za resztę trzeba dopłacić. Ponadto w salonie nie ma oddzielnego pomieszczenia do usług związanych z paznokciami w związku z czym śmierdzi produktami typu akryl itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nie polecam

Farbowanie włosów w tym salonie to porażka. Mam włosy długie - szarpanie włosów, niedokładnie położona farba no i wyszłam z salonu w przebarwieniach na twarzy po farbie (pomimo ostrego szorowania alkoholem w salonie zostały maskara) nie profesjonalne fryzjerstwo, niedokładnie spłukane włosy. Ceny przystępne ale nie idą w parze z jakością. Nigdy już nie skorzystam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1