Salon Urody Iwona

Fryzjerzy Przedłużanie rzęs Paznokcie

Gdańsk, al. Jana Pawła II 11 b

Fryzura na medal (1) Kolejny już raz korzystam z usług fryzjerskich u p.Iwony.Za każdym razem... Joanna Polecam (1) Zawsze wychodze zadowolona, zabiegi sa dobrze wyjasnione. Salon godby pilecenia Monika SALON IWONA (1) Profesjonalna i bardzo miła obsługa .Wysoki poziom usług . Ceny przystępne.... Zosia
Nie polecam (2) Do tego salonu trafiłam z jednych portali typu gruper. Wybrałam usługę ombre.... Marysia POLECAM!!! (1) Byłam w Salonie Iwona na przedłużaniu paznokci, rewelacja wykonane starannie... anna idealne rzęsy tylko w tym salonie ! (1) Korzystam z usługi przedłużenia rzęs już od bardzo dawna i ani razu nie... K.D. Najlepszy salon ! (1) Bardzo długo szukałam swojego salonu i odpowiedniej fryzjerki od której... Karola Super Salon (1) Witam, jakiś czas temu byłam w salonie Iwona na przedłużanie rzęs. Obsługa... Nila Pani Iwonka najlepsza! (1) Polecam w tym salonie Panią Iwonkę! Do niej mam najwieksze zaufanie wśród... Katarzyna Super przedłużanie rzęs! (1) Zawsze bardzo chciałam przedłuzyć sobie rzęsy, ale nie mogłam się do tego... marta Polecam! (1) Polecam ten salon! Pierwszy raz byłam tam u fryzjera- byłam się bo ciężko... Anna