Nie polecam

Nie polecam! Odradzam! Jest nie uprzejmy, nie mozna o nic sie dopytac bo czas go nagli, nic nie wyjasnia, daje wydruk z drukarki i wyprasza z gabinetu. Za taka ogromna kwote wizyty:(( i 5-cio minutowa wizyte, z tego 4 minuty dr pisze na komputerze:( porazka, juz nigdy nie bede jego pacjentka! odradzam:( dodzwonic sie nie idzie, ciagle mu sie przeszkadza:( w czasie wyzyty odbiera telefony! Porazka!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nie polecam

Zgadzam się w 100%.
Kiedyś jakoś się dało z nim rozmawiać ale teraz jest jakaś tragedia. Opryskliwy, złośliwy i bezczelny! Potrafi odpyskować jak się zadaje za dużo pytań np. "a co jest dziecku"- zapisuje te swoje mikstury za 200 zł i nie raczy powiedzieć na co one są.
Telefon odbiera ale wykrzykuje że jest w pracy i dzwonić po 21. A po 21 pokrzykuje, pośpiesza i z łachą odpowiada. Rozumiem, że może być zmęczony po całym dniu ale to niech nie mówi żeby dzwonić.
Tyle bierze za wizytę i tylu ma pacjentów (wszak idzie na ilość) że mógłby sobie zatrudnić na 2 godz dziennie jakąś osobę do rejestracji.

Korzystałam z jego usług przez 5 lat ale właśnie skończyłam. Lekarz może i dobry (po ostatniej wizycie mam wątpliwości) ale chamstwa nie znoszę. Traktuje pacjentów jak coś gorszego, co jedynie przynosi mu kasę w ząbkach.
Żal.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0