Sławomir Piotrowski

Laryngolodzy

Gdynia, Słupecka 45

Polecam (1) Szybko i na temat. Konkrety diagnoza i leczenie. Pomoglo z tad ocena Marcin Rzetelny (1) Jeśli ktoś szuka świentego rzeczowego specjlaisty polecam, jeśli ktoś szuka... Ewa mi odpowiada (1) Byłam dzisiaj z dzieckiem i jestem zadowolona. Lekarz zaproponował szybki... mama
Już nie polecam (1) Polecałam tego lekarza wszystkim znajomym do czasu, kiedy lekarzowi coś się... Joszka Nie polecam (2) Nie polecam! Odradzam! Jest nie uprzejmy, nie mozna o nic sie dopytac bo czas... Aga Lekarz z powołania (1) Wspaniały człowiek i lekarz. Mi bardzo pomógł w sytuacji, gdzie czas odgrywał... studentka :) (1) Powiem krótko: doktor nie potrzebuje reklamy. Bezcenny. Maja Bardzo dobry (1) Lekarz bardzo kompetentny. Skutecznie leczy osoby w każdym wieku. Ma bardzo... SI Ania - opinia (1) nasze dziecko po rozpoczęciu przedszkola przez pół roku męczyło się z katarem... Ania Najlepszy lekarz jakiego znam (1) Witam, dr Piotrowski leczy całą naszą rodzinę ale przede wszystkim mojego... mama Filipka BARDZO POLECAM (1) Zamieszkujemy na stale we Wloszech, spedzilismy rok czasu w Polsce i u Pana... katarzyna Zdecydowanie polecam (2) Od lat korzystam z rodziną z porad pana doktora, zaangażowanie w leczenie,... Pacjentka może i jest fachowy ale... (1) Bardzo zarozumiały i nie miły. Fachowość jest ważna, lecz standard obsługi... pacjent nie polecam dr Piotrowskiego (1) lekarz bardzo zarozumialy, nieprzyjemny- do pacjenta potrafi sie odnosić po... pacjentka z Gdyni nie polecam dr.Piotrowskiego (1) zglosilam sie na badanie do szpitala do dr,Piotrowskiego w mojej sprawie... pacjentka z Gdyni sama niewiem (1) Jeżeli chodzi o skuteczność leczenia - jestem bardzo zadowolona. Jednak... Iwona zadufany po uszy ? (1) Pan doktor Piotrowski umówił się ze mną na sobotę. Gdy przyjechałam z... Monika POLECAM (1) Lekarz ze świetnym podejściem. Byłam z 10-letnią córką. Trafiona diagnoza.... Ola POLECAM (1) Mój 7-letni synek od lat choruje na uszy. Byliśmy u wielu lekarzy, którzy za... Marita naprawdę pomógł (1) bardzo dobra diagnoza, męczyłam się od dłuższego czasu na kaszel, żaden... nauczycielka