Nie polecam!

Byłam na wizycie w tej klinice z grupona pakiet 139zl.
Skaling,piaskowanie ,fluoryzacja wykonane dobrze -lecz strasznie irytujące nadmierne gadulstwo ;nie przyszłam poplotkować",wciskanie do zakupienia szczoteczki do zębów oraz długa rozmowa telefoniczna w trakcie trwania zabiegu pani której zabieg wykonywała.
Lezalam sobie z otwarta buzia 15min...masakra!
Ledwo Zdarzylam na kolejna ważna wizytę ktorą musiałam załatwić w trojmiescie.
W cenie miałam równiez ubytek.
To juz musiała zrobic inna pani dwie godziny pozniej,która jest stomatologiem a tamta była higienistka j recepcjonistka w jednym:)))
Pani stomatolog wykonała zabieg i doszukała sie kilka początkujących próchnic:)
Zdecydowałam zeby jeden ubytek ktory ponoć wybiegał poza Budżet rownież mi "załatała "oniemiałam jak mnie policzyła za 5min łatania poczatkujacej próchnicy 100zl!!
Moze gdyby nie zdzierstwo byłoby wiecej klientów i nie musieliby korzystać z grupona.
Ja wiecej tam nie wrócę.
Ale takie sa skutki zakupów w gruponie.e mnie klientki nie zyskali!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nie polecam!-POLECAM

Najlepiej obrzucać błotem w necie, trzeba było zareagować a nie (zapewne) przytakiwać. Ma Pani pretensje do Grupona czy do gabinetu bo nie rozumiem? Z grupona często korzystam i nie narzekam. Ten gabinet też znam i zapewniam, że obsługa jest miła i nie wciskają na siłę nic. Wręcz przeciwnie, u mnie zdarzyło się utknięcie narzędzia i zostałem przeproszony i jeszcze rabat otrzymałem. 100zł za uzupełnienie to naprawdę dobra cena. Pani dawno była u stomatologa bo ceny są od 100zł do 300zł. Na Pani miejscu zacząłbym uczęszczać bo później dopiero będzie Pani narzekała na koszty i dodatkowo ból z powodu zaniedbania, nie wspomnę już, że następny gabinet będzie obrzucony pretensjami. Wstyd!!! Powinna Pani przeprosić i podziękować a nie psioczyć.
Państwu z OK Clinic życzę klientów, którzy potrafią zachować się kulturalnie i szczerze i dalszych sukcesów. POLECAM ZDECYDOWANIE!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3