Nina.kk - opinia (1) Profesjonalna higienizacja jamy ustnej. Jestem bardzo zadowolona z efektów... Nina.kk Szymon - opinia (1) Kompletny brak szacunku do czasu klienta. Mieszkam zagranicą I w Gdańsku... Szymon Wybielanie - nie polecam (2) Wybielałam u nich zęby, a podczas zabiegu pani wyszła na spotkanie z jakimś... Ada
Polecam (1) Wspaniala obsluga , wizyty bez stresu:) Godni polecenia lekarze. Ceny nie za... Krzychu Wójcik Gorąco polecam (1) Ostatnio skorzystałem z usług kliniki (skaling, piaskowanie, polerowanie oraz... Michał Wielka pomyłka i rozczarowanie (1) Z powodu złamania zęba umówiłem wizytę w OKCLINIC w Gdańsku z 4 tygodniowym... Bernard D. Gorąco polecam. (1) Profesjonalna obsługa, bardzo miłe i pomocne panie pielegniarki jak i... Izsbels Polecam tego dentystę (1) Bardzo miła obsługa. Poziom usług na najwyższym poziomie, wszystko bardzo... Czarek Fantastyczna klinika (1) Mam bardzo słabe zęby, mimo dbania o nie - wymagają ciągłego leczenia. To... Ewelina Najlepiej (1) Zdecydowanie najlepsza klinika. Moje dzieciaki, które miały paniczny lęk... Bynio Bardzo polecam! (1) Bardzo miła obsługa, przystępne ceny i zabieg wykonany z pełnym... Kamil Wszystko OK.................... (1) Polecam! Piotr Polecam z pełną odpowiedzialnością. (1) Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do pacjenta i jakości... Kasia Serdecznie polecam! (1) Kadra lekarska na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście do pacjenta... Agnieszka Boisz się dentysty? Idź do OK (1) Bardzo dziękuję p.Izie i obu p. Ewom za miłą i profesjonalną obsługę. Proteza... Hanna Nie polecam! (2) Byłam na wizycie w tej klinice z grupona pakiet 139zl. Skaling,piaskowanie... Ona 31 pakiet grupon (1) Zacznę od tego, że bardzo boję się wizyty u stomatologa. Pierwszy raz miałam... bojąca się dentysty