Drodzy Państwo, odradzam zakupów w tym sklepie. W żadnym wypadku nie da się porozumieć ze sprzedawcą/właścicielem sklepu. Jechaliśmy do sklepu 150km by obejrzeć wózki. Przekonani o doskonałości wózka kupiliśmy go na miejscu. Wózek wart 4800zł. Po powrocie do domu okazało się, że nie mieści się do naszego auta (do sklepu przyjechaliśmy pożyczonym ponieważ to daleka trasa/upały a byliśmy z 3 letnim synkiem, ja w 9mc ciąży). Od razu zaczełam wydzwaniać do sklepu by spróbować się dogadać w sprawie wymiany wózka na mniejszy w tej samej Cenie. Niestety przez 4dni nikt nie odebierał telefonu. Na początku ZAJĘTE. Kolejne dni był sygnał ale nikt nie odbierał. Dodzwonilam się Gdańska gdzie kazali mi próbować dzwonić dalej bo Tam pracuje tylko jedna Pani i na pewno ma klientow dlatego nie odbiera. Kolejną próbę podjęłam dzwoniąc na BoboWózki internetowe, tam też niestety nikt mi nie pomógł. Znalazłam nr komórkowy.Odebrała Pani, która mnie zbyła mówiąc, że nie przyjmują zwrotów bez gadania i wyrozumiałości. Napisałam emaila z prośbą o kontakt ze sklepu. Oddzwoniono.Pani również była na nie.Ale nie odpuszczałam.Prosiłam.Pani zapewniła że Zapyta szefa i oddzwoni. Cisza. Sprawa została urwana.