Viliana Bulgaria - opinia (1) I would just take this opportunity to thank you for the pram. The delivery,... Viliana Bulgaria Izabela - opinia (1) Gorąco polecam, szybki sprawny zakup, profesjonalna obsługa, wszystko... Izabela Karolina - opinia (1) Obsługujący Pan - oferta przedstawiona przejrzyście, rzetelnie i konkretnie;... Karolina
polecam (2) moge z pelna odpowiedzialnoscia polecic ten sklep Damian Goraco polecam (1) Mila i kompetentn obsluga, przystepne ceny oraz duzy wybor przekonaly mnie do... Monika polecam (1) bardzo dobry sklep, mili sprzedawcy, duzy wybor no i przede wszystkim dobre... Kasia Godny polecenia (1) Witam wszystkich poszukujących wózka dziecięcego dla swoich dzieci. Z czystym... Hania Jak po wózek to BoboWózki (1) Zdecydowanie polecam osobom, które poszukują wózka, sklep Bobo wózki w Gdyni... Klara Nie polecam (1) Drodzy Państwo, odradzam zakupów w tym sklepie. W żadnym wypadku nie da się... Beata Obsługa pozostawia wiele do życzenia (2) Kontakt praktycznie nie istnieje. Dodzwonić się jest bardzo trudno - nikt nie... Paweł Polecam (2) Super profesjonalna obsługa. Doradzili mi odpowiedni wózek i fotelik w dobrej... Adam Super (1) Polecam każdym świeżo upieczonym mamom! Pani, która nas obsługiwała udzieliła... Jadwiga Super sklep - polecam ;) (1) Ja ze sklepem mam tylko pozytywne skojarzenia. Kiedy przyszlam wybierac wozek... Katarzyna na duży + (1) Polecam , nic dodać nic ująć , szybko , sprawnie , tak trzymać!!!!. POLECAM OR Oferta obrazkowa (1) W sklepie bobowozki jest owszem duży wybór w dobrych cenach, ALE kiedy... ferduś Jak sprzedać wózek to wiedzą a potem klienta mają w d...e (1) Wózek Teutoni kupiony w zeszłym roku. Niedawno żonie autobus podczas... Paweł Fatalna polityka zwrotu towaru (1) Próba zwrócenia nie naruszonych i zapakowanych adapterów do wózka 2 dni po... Marcin Uwaga na zakupy w sklepie (1) Sklep dobrze wyposażony, obsługa uczynna i pomocna ale trzeba uważać na... klient Gorąco polecam! (1) Jestesmy bardzo zadwoleni z obsługi, profesjonalne podejście do tematu. Duży... Łucja PROFESJONALNA OBSŁUGA, DUŻY WYBÓR (1) Super wrażenie. Kobieta, która nas obsługiwała naprawdę zna się na rzeczy.... Barbara