Cieszę się, że pojawiła się Chemia Gdańsk na stronach trojmiasto.pl, bo mam okazję ostrzec ludzi przed kupowaniem w tym sklepie. W sierpniu 2006 roku zamówiłam dwie pary drzwi wewnętrznych z firmy Kronodoor. W skrócie pisząc: okazało się, że po 8 tygodniach oczekiwania dostarczono nam złe drzwi, Ich wymiana zajęła nam jeszcze kolejne 3-4 tygodnie (okazało się, że dostarczone framugi są zaokrąglone a nie kanciaste). Jedną dobrą parę drzwi znaleziono w magazynie i nam dostarczono (z framugą w złym kolorze - kolejna wymiana), a na drugą musieliśmy czekać jeszcze 3 tygodnie. Ta nieszczęsna druga para drzwi to drzwi do łazienki, więc wiadomo jaki to kłopot, do tego pan, który miał nam to wstawić czekał bezczynnie na tę framugę przez weekend. Termin dostarczenia drugiej pary drzwi był wielokrotnie przekładany, przy czym nikt nie zadzwonił mnie o tym poinformować - po prostu w dniu, w którym miałam dostać drzwi dowiadywałam się (na ogół po awanturze, żeby ktoś się w ogóle zainteresował tematem), że ich nie dostanę. Absolutnie nie polecam sklepu: brak chęci pomocy, brak przepływu informacji między pracownikami, niechęć w stosunku do klienta, zła organizacja - to moje wrażenia.