Mój lekarz prowadzący ciąże nie pracuje już w Luxmedzie odkąd Swissmed został przejęty przez Luxmed i niestety musiałam iść do dr Legan na kontrole (w ramach abonamentu), bo był to jedyny lekarz z wolnymi terminami w czasie kiedy musiałam mieć kontrolę.
Kilka lat temu byłam raz u tej pani dr i niestety ta wizyta utwierdziła mnie w przekonaniu, że nic się nie zmieniło na lepsze. Pomijając fakt, że pani jest niemiła, odnosi się wrażenie, że pacjentka jej przeszkadza. Ale najgorsze to błąd za błędem - nie zareagowała na złe wyniki moczu, inny lekarz od razu wypisał skierowanie na posiew, nie wypisała skierowania na kontrolne badanie krwi i moczu za miesiąc, nie wykonała usg twierdząc, że nie ma takiej potrzeby, gdzie już mogłam poznać płeć dziecka, ale przede wszystkim potwierdzić, że dziecko rozwija się prawidłowo, i jak się później okazało, błędnie wystawiła mi L4, tak, że nie należało mi się 100% wynagrodzenia... Na koniec zasugerowała opryskliwie, żebym udała się do innego lekarza po L4. Nigdy więcej!
A pani doktor z takim nastawieniem, radzę zastanowić się nad zmianą zawodu, skoro pacjentki Pani przeszkadzają i popełnia pani tak podstawowe błędy w czasie wizyty. Nie polecam!