Anna Legan

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdańsk, al. Wincentego Witosa 25

kaka - ocena (1) bolesne badanie, niemiła atmosfera, brak wyjaśnień. bez odpowiedzi na... kaka Karolina - ocena (1) Wizyta była tragiczna. Z racji tego, że jestem osobą młodą i to była moja 2... Karolina D.S. - opinia (1) Nie polecam. Absolutna obojętność. Dała mi jasno do zrozumienia, że mój... D.S.
Magdalena - opinia (1) Pani doktor bardzo chętnie wystawia skierowania na wszystkie potrzebne... Magdalena Ola - opinia (1) Wizyta u tej Pani odbyła się z abonamentu Luxmed i Pani zachowuje się jakby... Ola Sylwia - opinia (1) odradzam! Bezczelna, opryskliwa i niekompetentna. To była moja pierwsza i... Sylwia Nie polecam (1) Mój lekarz prowadzący ciąże nie pracuje już w Luxmedzie odkąd Swissmed został... MG Anna Legan (1) Miła i kompetentna lekarka. Zadziwiają mnie te wypowiedzi. Zapytała jaki mam... Anita Serdecznie polecam (1) z ręką na sercu mogę polecić Panią Annę Legan. Precyzyjna diagnoza, idealne... Anonim M. - opinia (1) Chodzę do Pani doktor od kilku lat, zawsze przyjemna, konkretna, odpowiada na... M. Stracone pieniądze (1) Pierwsza wizyta trwała ok 3 minut, które nie dość że kosztowały mnie 100 zł... Karolina EKSPRESOWA WIZYTA (1) NIE POLECAM, BADANIE Z KONSULTACJĄ TRWAŁO KRÓCEJ NIŻ 5 MIN. PANI DR NIE... kiki nie polecam!! (1) Byłam u niej pierwszy raz w przychodni swissmed, gabinet super bo wszystko... zła NIE!! zwlaszcza kobiety w ciazy!!!! (1) We wczesnej ciazy mialam problemy a ze dzialo sie to zazwyczaj w weekend... zszokowana NIE!!! (1) Do dr Legan poszłam jako pierwszy raz do ginekologa - odpłatnie. Zrobila mi... M Zdecydowanie polecam. (1) Chodzę do dr Legan od kilku lat. Obecnie prowadzi moją drugą ciążę. Uważam,że... Dorota Szczerze nie polecam!!! (1) Dziewczyny,korzystałam z "usług" tej Pani która zwie się lekarzem przez ponad... Vanilia Strasznie się zawiodłam... (2) Chodziłam do Pani doktor Legan od jakiegoś czasu,zaszłam w ciąże i wszystko... Justa Zadowolona (1) Do pani doktor chodzę już dość długo obecnie prowadzi moją ciąże jestem z... Zadowolona Zadowolona pacjentka (1) do dr. Legan uczęszczam tak od 1993 roku.zarówno prywatnie jak i na... Iwetta