Jeżeli Dr Cieśla jest "dobrym" specjalistą w światku sportowym to niech zajmie się tylko sportowcami a nie bierze się za przypadki, z którymi jak sie okazuje na co dzień niewiele ma do czynienia. Niech napisze na drzwiach "lekarz tylko dla sportowców". Ja nie jestem sportowcem, pan Dr przeprowadzał mój zabieg nie związany ze sportowymi kontuzjami. Mówił przed operacją co innego, po operacji wyszło co innego, pan dr nawet po zabiegu osteotomii kości nie zlecił wykonania RTG żeby sprawdzić czy wszystko ok - taki pewny siebie albo miał coś do ukrycia. Teraz ból jest silniejszy niż przed zabiegiem. Okazało sie że na kilkadziesiat metod opercji mojej przypadłości Pan dr stosuje tylko jedną do wszystkich pacjentów, gdzie metodę zabiegu dobiera sie indywidualnie do predyspozycji pacjenta. Praktycznie u siebie w szpitalu nie robi tego typu zabiegów, jedynie kilka z nich przeprowadził w CM. Powiem tak efekt operacji może być odczuciem subiektywnym pacjenta w przypadku operacji plastycznej a nie w sytuacji gdy pacjent zgłasza się do lekarza z konkretną dolegliwością. Jeżeli lekarz nie jest pewny efektu operacji niech to powie głośno i da pacjentowi możliwość wyboru.