dr Paweł Cieśla

Ortopedzi

Gdynia, Armii Krajowej 44

Fachowiec (1) Kilka lat temu miałem robiony zabieg/ operację kolana ponieważ zerwałem... Grzegorz SZPAK Tomek - opinia (1) W 2002 r. miałem przeprowadzony zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego... Tomek Znakomity fachowiec, życzliwy lekarz (1) Znakomity fachowiec, profesjonalista, wrażliwy człowiek. Ewa NB
Zdecydowanie nie polecam (2) Miałam zdecydowaną nieprzyjemnośc trafić z kontuzją kolana do Pana Cieśli.... Agnieszka B. Pełen profesjonalizm (1) Szybka w 100% trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Szczerze polecam. Piotr świetny wybór dla sportowców (1) wielokrotnie trafiałem do doktora Cieśli na zabiegi, w tym jedną poważną... Marcin Wołek Pełen profesjonalizm! (1) Pełen profesjonalizm zarówno podczas przygotowania do zabiegu, jak i w... Wiktor But Zdecydowanie polecam !!! (1) fachowiec w każdym calu, jedyny problem to kolejki, ale warto czekać. Jest... Michał Zdecydowanie na tak (1) diagnoza szybka, sprawna i trafiona. Po kolejce oczekujących widać, ze mamy... Adam Wspaniały fachowiec (1) Wszystkim serdecznie polecam, jest to prawdziwy profesjonalista, po operacji... Anna K. Fachowe podejście (1) Do Doktora udałem się po niefortunnym upadku na nartach. Diagnoza była... Piotrek Szczerze polecam! (1) Rece ktore lecza! Najlepszym dowodem na potwierdzenie tej tezy jest fakt, ze... Rysiek Polecam! (1) Poraz kolejny dr Cieśla pozwolił mi na pełen powrót do sportu! Po drugiej... Adam profesjonalnie!!!!!! (1) Do doktora Cieśli trafiłam z polecenia znajomego który odbył u niego... Katarzyna Saba Nie polecam (1) Szybka i prawidłowa diagnoza. Nie polecam, ze względu na kompletne... Pacjentka 3W1 (1) Mój nagłówek wcale nie podkreśla zalet Pana doktora. To przyjmowanie 3... Ania Polecam (1) Jestem 1.5 roku po operacji rekonstrukcji więzadła krzyżowego i usunięcia 2... Artur 35 lat Pytanie (1) Mam pytanie do pacjentów pana doktora. Czy przeprowadza on badania, np. usg?... Marcelina Wróbel ANIA 22 L - opinia (1) MIALAM ZABIEG 7 LAT TEMU U DR CIESLI JEST OK NAPRAWDE JESTEM ZADOWOLONA. ANIA 22 L Specjalista wysokiej rang, polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Znam Pana doktora od kilkunastu lat, w miedzy czasie bylem wielokrotnie przez... t000mek