Polecam Anię, bardzo! Moja walka o piękną sylwetkę trwa już od kilku lat. Wiele razy próbowałam podjąć aktywność fizyczną różnego rodzaju. Bieganie, basen, siłownia i wiele innych. Jednak zawsze moje wysiłki kończyły się po miesiącu, gdy zrezygnowana brakiem efektów odpuszczałam. Dlatego w końcu zdecydowałam się na trenera i wybór na szczęście padł na Anię. Ufam jej, bo ma bardzo dużą wiedzę na temat budowy i funkcjonowania ludzkiego ciała oraz wieloletnie doświadczenie w sporcie. Treningi z Anią są różnorodne, więc się nie nudzą i szybko mijają. Oczywiście są też bardzo ciężkie (ale spokojnie, Ania dopasowuje intensywność do indywidualnych możliwości), dlatego lubię zaczynać dzień treningiem o 6 rano - dobry humor do końca dnia gwarantowany. Z Anią trenuję już prawie 4 miesiące i zaczynam widzieć pierwsze efekty, co daje mi chęć do dalszego działania. Ania poza tym, że daje mi motywację to jest świetną osobą, z którą lubię spędzać czas na treningu. Zniesie też twoje załamania nerwowe, fochy i brak chęci, sprawdziłam to. :)