Anna Sztetner

Trener personalny Nordic walking

Gdańsk, Kazimierza Górskiego 1

Ola - ocena (1) 6 gwiazdek z plusem Profesjonalnie i przemili, a przede wszystkim przynosi... Ola Justyna - opinia (1) Trening personalny outdoor? Z Anią nie ma nudy! Wycisk na możliwym do... Justyna Asia B. - opinia (1) Z Anią zaczęłam ćwiczyć będąc w 3 miesiącu ciąży. I tak już nam razem mięło... Asia B.
Agata - opinia (1) Z Anią zaczęłam ćwiczyć jesienią, chcąc przygotować się do wyjazdu na narty.... Agata Magda - opinia (1) Z Anią zaczęłam ćwiczyć w 3 miesiącu ciąży aby przygotować sie do porodu.... Magda Kasia - opinia (1) fachowiec , kobieta, przyjaciółka, powierniczka i świetna trenerka w jednym :) Kasia Asia Fornalska - opinia (1) Polecam wszystkim treningi z Anią Sztetner. Ania to profesjonalistka w każdym... Asia Fornalska Najlepsza (1) Z Anią trenuję od początku tego roku, dwa/trzy razy w tygodniu i efekty widać... Kasia Niezastąpiona (1) Z Anią trenuję już prawie rok. Szukałam zajęć na świeżym powietrzu i okazało... Agnieszka Z całego serca polecam Anne Sztetner! (1) Jako trenerka personalna jest niezastąpiona, potrafi zmotywować, podbudować i... Nina Ma moc. (1) No cóż... za każdym razem "potrafi mnie rozbudzić", pobudzić do działania i... Anna Najlepsza (1) Treningi przebiegają w miłej atmosferze, bez monotonii, dostosowane do... Emilia Nie zamienię na żadną inną. :) (1) Polecam Anię, bardzo! Moja walka o piękną sylwetkę trwa już od kilku lat.... Ola Najlepsza (1) Profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do każdego człowieka (a nie... Angelika Najlepsza I profesjonalna! (1) Jeśli boicie się zacząc albo brak Wam motywacji to trafiliście do... Magda Godna polecenia (1) Zróżnicowane treningi Ania dla każdego coś wykombinuje, pełna pomysłów... Kasia Super trener personalny! (1) Swietna atmosfera i muzyka na zajeciech! genialna energia! Ania potrafi... Lena Najlepsza)) (1) Szukałam, czytałam, dopytywałam... i zdecydowałam się na treningi z Anią Monika Wulkan energii :-) (1) Zdecydowanie Aniaaaa :-)!!! Osób zajmujących się treningiem w sposób... Karolina Mega trenerka! (1) Ania jest moją trzecią trenerką odkąd próbuje wrócić do formy po dwóch... Justyna