Niemiecki intensywna nauka

Do kogo najlepiej zapisać się na szybką naukę niemieckiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsi nauczyciele niemieckiego są ze Śląska. Dzięki specyfice gwary śląskiej jest im łatwiej prawidłowo wymawiać niemieckie słówka dlatego ja osobiście wybrałabym szkołę stamtąd :)
Jeszcze teraz jak większość szkół organizuje kursy niemieckiego online wybór jest ogromny. Na początek sprawdź ofertę tej szkoły https://structura.pl/intensywne/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście, nikt nie zauważy, że oba posty pisała ta sama osoba.
W dodatku na tyle głupia, że nie bierze pod uwagę, że taki chamski spam działa antyskutecznie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, Nikt zauważył, ale grafik na pięty ciśnie i oko leci w inną stronę :]
Ps
Cudowny przerywnik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Niemiecki intensywna nauka

Jeśli zależy ci na certyfikacie to najlepiej kupić książkę pod niego i pracować codziennie. Mowie z doświadczenia. W 16 miesięcy z poziomu B1 wypracowałem certyfikat Goethe C1. Choć wiadomo, nauczyć się języka a do certyfikatu to dwie inne rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...