Nie/mięsny

Bistro Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jaskółcza 24

Jolanta - ocena (1) Podane jak w restauracji wysokiej klasy Pyszne zdrowe i do tego miła obsługa... Jolanta Małgorzata - opinia (1) Nie polecam Danie z baraniną bez smaku . Byłam tam pierwszy raz i ostatni Małgorzata Muka - opinia (1) Klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem. Muka
Gdańszczanka - opinia (1) Czekaliśmy bardzo długo na jedzenie - 40 minut, nasze wrażenie jest takie, że... Gdańszczanka Bartek - opinia (1) Rewelacja!!! Nie ma się do czego przyczepić :-) Bartek Pabloid - opinia (1) Jedzonko świetnie skomponowane i bardzo dobrej jakości. Pycha! Pabloid B - opinia (1) Najlepszy falafel w mieście :) a obsługę uwielbiamy :)) B Wiktor - opinia (2) Zamówiłem posiłek na wynos. Po umowionych 30 minutach okazało się, że... Wiktor Beata - opinia (1) Najlepsze na Dolnym Mieście. Humusu, falafel, sabich :) Beata Anka&Magda - opinia (1) Cudownie, sympatycznie i klimatycznie..a na dodatekfantastycznie smacznie! Anka&Magda Monika - opinia (1) Dużo wegan opcji, pyszne jedzenie i pięknie podane, miła obsługa w miejscu z... Monika MrD - opinia (1) Swietna pita z boczkiem, a i grube fryty grzechu warte! MrD Świetna knajpa w sentymentalnej lokalizacji (1) Nie będę się rozpisywał. Kiedyś na dolnym mieście można było co najwyżej... MarcinEs Długi czas oczekiwania, świetne jedzenie (1) Pyszne marokańskie dania, na które trzeba czekać godzinę od złożenia zamówienia. As Początek super, dalej z górki (1) Restauracja zaczęła super: w pierwszych miesiącach dania były duże, idealnie... Magda Pyszne (1) Zaskoczylo mnie to miejsce bardzo pozytywnie. A PYCHA!!! (1) Jest tak pysznie, że nie mogłam doczekać się chwil w NieMięsnym. Po pracy... Joanna Żenujące (1) Totalny chaos i brak organizacji! Moja dzisiejsza (pierwsza) wizyta w... Anna Nieźle, ale.. (1) Generalnie miejsce z klimatem, dobrą kuchnią i miłą obsługą, ale niestety ma... O.N Polecam (1) Bardzo Polecam kuchnię i obsługę :) Marcin