Nie/mięsny

Bistro Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jaskółcza 24

pyszne dania w przystępnych cenach (1) Polecam każdemu, kto docenia oryginalne połączenia smaków i świeże składniki... Bartek nie/miesny (1) jestem zakochana w humusach i falaflach w wykonaniu tego bistro .Super. grazyna Nie/mięsny to moja ulubiona jadłodajnia w Gdańsku! (1) Super klimat, pyszne jedzenie - myślałam, ze humusy to nie moje smaki a... bb
Zdrowe i dobre (1) Testowalismy ostatnio NieMiesny i wyszlismy bardzo milo zaskoczeni. Jedzenie... Krowoderscy byłam, jadłam i było pysznie (1) Jedna z lepszych miejscówek na zjedzenie dobrego jedzenia innego niż fast... gosia Rewelacyjne miejsce! (1) Świetna kuchnia i rewelacyjne miejsce! Maciej Klimatyczne miejsce, apetyczne potrawy (1) Smacznie i przyjaźnie, bez pośpiechu i tłumu zaglądającego w... Marianna Super, zdrowo kolorowo! (1) Bardzo fajny lokal! Bardzo dobre jedzenie, hummus rewelacja! Fajne miejsce!... Agnieszka Stobart Miło, smacznie, sympatycznie... (1) ... i nie rozumiem uwag dotyczących wielkości porcji. Próbowałem Shakshukę z... Mariusz Mikro porcje (1) Ceny bardzo wysokie jak za takie małe porcje, ilość frytek podawana na... Jasiu Smacznie (1) Smacznie lecz spodziewałem się wiekszej porcji za tą cenę. Marek Na pewno będę tam częściej (1) Bardzo smacznie, czysto, świeżo, przemiła i pomocna obsługa. Kucharz ma dobry... Iza