Marek Korecki - opinia (1) Od razu czujesz się jak w porządnej restauracji. Mega. ucieszyłem się, że... Marek Korecki Marek Korecki - opinia (1) Powiem tak- dawno nie jadłem nic lepszego. I ten klimat, wchodzisz i... Marek Korecki Mirek - opinia (1) Trafiliśmy tam z polecenia i się nie zawiedliśmy. Pyszny tatar ( podobno z... Mirek
Anna Maria - opinia (1) Kilka razy odwiedzani i za każdym razem tak samo udana kolacja. Produkty... Anna Maria Pyszne jedzenie (1) Perfekcyjnie dopracowane i esencjonalne dania, świetna atmosfera lokalu i... Ally Najlepsza restauracja w Trójmieście! (1) Uwielbia jeść w miejscu w którym są przepyszne dania wykonane w niebanalny... Anna Wawrzyńska Mega Żarcia (1) Mega dobre żarcie i super obsługa. Śniadanie pyszne, a o lunchu nie wspomnę.... Damian F. Świetne jedzenie dla mięsożerców! (1) Nie dla wegan, nie dla dzieci - ale jeśli ktoś lubi mięso, to będzie... harvester Pyszne jedzonko, polecam! (1) Byłam w grupie czteroosobowej na kolacji, każde z nas zamówiło dwa dania i... Karolina po prostu pysznie (1) dobrze skomponowane menu dostosowane za każdym razem do pory roku; żeberka... Marta Polecamy wszystkim (1) Kolejny raz odwiedziłysmy z koleżanką Niepokornych ... I kolejny raz mile... Kasia i Ola Smakosz (1) Super jedzenie, wspaniała obsługa, polecam. Kobieta Zapowiadalo sie srednio (1) Wszystko sie jednak zmienilo kiedy wyszly dania na stół. Jednoglosnie... Tomczu rewelacja :) (1) Jedzenie wyśmienite. Idealnie miejsce dla mięsożerców :) Karta mała,... mikewazowski