Niestety nie polecam

Chcieliśmy nawiązać współpracę z firmą Loko w zakresie wykonania aranżacji wnętrza, niestety dla firmy jest to chyba nieopłacalne, gdyż przestali się do nas odzywać... Nie stać nas było na skorzystanie z usługi remontowej (strasznie drogo), więc właściciel nas po prostu "olał". Przestano odbierać od nas telefony, gdy dzwoniliśmy z innych numerów byliśmy zbywani słowami "za chwilę oddzwonię". Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Zamiast powiedzieć, że nie są zainteresowani podjęciem współpracy, spotkaliśmy się z irracjonalnym zachowaniem. Na szczęście nie wpłacaliśmy zaliczki, więc pozostał tylko niesmak i rozczarowanie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Niestety nie polecam

zgadzam się z kolegą firma lipa,podnajmuje inne firmy a potem nie płaci no i mają sporo reklamacji
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Niestety nie polecam

Pisalem tutaj juz ze 3 razy moja negatywna opinie, ale trojmiasto.pl nie wiem czemu je kasuje. Korzystalem z Loco dwa razy, za pierwszym razem bylo ok, ale za drugim zrobilem blad i zbyt duza zaliczke im zaplacilem i pan Irek mnie olal i zabral pracownika na inna pilniejsza robote, a ja bujalem sie z remontem 2 miesiace, a mialo wszystko trwac 3 tygodnie max.

NIE PLACIC IM ZA DUZO ZALICZEK NA POCZATKU, BO BEDZIECIE CZEKAC I CZEKAC POZNIEJN A ZAKONCZENIE ROBOTY, NAJLEPIEJ ROZLICZCIE SIE NA SAM KONIEC
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Niestety nie polecam

mam takie same doświadczenia..... Ludzie z firm podwykonawczych jawnie się skarżyli na brak zapłaty!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0