bardzo odradzam! (1) Najgorsza ekipa remontowa. Nieterminowi, niesłowni, opóźnieni. Kontakt z... Nigdy więcej! (1) Komunikacja związana z wykonaniem remontu: 1 Komunikacja związana z... Klient NIE POLECAM!!! (1) Uwaga na niesolidnego wykonawcę! Początkowo współpraca układała się w miarę... Kruszon
Niestety nie polecam (4) Chcieliśmy nawiązać współpracę z firmą Loko w zakresie wykonania aranżacji... Ola Firma godna polecenia (2) Witam, z firmą Loco współpracuję od 2007 roku i nigdy nie miałem problemów co... Artur Wszystko świetnie do terminu oddania (1) Wszystko było w porządku dopóki LOCO nie otrzymało wszystkich pieniędzy. Po... Zawiedziony Dziękuję za solidna obłsugę i nadanie memu mieszkaniu nowego wymiaru:) (1) Z mojego doświadczenia wynika, że współpraca z firmą LOCO zapewnia terminowe... Joanna solidność, rzetelność, uczciia cwość (1) zdecydowanie nie zgadzam się z powyższą opinią. firma Loco Wnętrza wykonywała... dorota Zdecydowanie polecam (1) Korzystałem z usług firmy i jestem zadowolony. Cena przystępna , termin... Dariusz Smoliński Loco spoko (1) Wielkie dzięki za przemiłą wspólpracę, profesjonalne doradztwo i rzetelne... Sylwia